top_image

Podujatia 2017

Termínová listina AK AŠK Slávia Trnava na stiahnutie tu.

Dátum Názov Mesto Propozície Výsledky Fotogaléria
28.1. Olympijské nádeje V4 Bratislava  
29.1. Elán míting Bratislava  
1.2. Korešpondenčná súťaž - Február Trnava  
11.2. HM-ZsAZ Bratislava  
18.-19.2. HM-SR mužov a žien Bratislava  
25.2. HM-SR mladšieho žiactva Bratislava  
26.2. HM-SR dorastu Bratislava  
1.3. Korešpondenčná súťaž - Marec Trnava  
3.3. HME Belehrad  
4.3. HM-SR staršieho žiactva Bratislava  
5.3. HM-SR juniorov Bratislava  
5.3. HM-SR veteránov Bratislava  
11.-12.2. HM-SR vo viacbojoch Bratislava  
1.4. Korešpondenčná súťaž - Apríl Trnava  
2.4. 1. kolo Detská P-T-S a DŠL Trnava  
12.4. Majstrovstvá okresu SŠ Trnava  
22.4. Majstrovstvá SR v chôdzi 20 km muži, ženy, 10 km juniori Borský Mikuláš  
27.4. Župná olympiáda Trnava  
29.4. 1. kolo družstiev ZsAZ dorast, ml. žiactva Trnava  
1.5. Korešpondenčná súťaž - Máj Trnava  
1.5. 1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Nové Zámky  
7.5. 2. kolo družstiev ZsAZ dorast, ml. žiactva Nové Zámky  
7.5. M SR behu na 10 000m mužov, žien, juniorov, junioriek Kysucké Nové Mesto  
8.5. 2. kolo Detská P-T-S a DŠL Trnava  
8.5. 1. kolo Atletickej ligy Košice  
11.5. Gaudeamus Igitur Trnava  
12.5. Memoriál Márie Zavarskej Trnava  
14.5. 2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Trnava  
16.5. Humbert Cup Trnava  
18.5. Majstrovstvá okresu ZŠ Trnava  
21.5. 3. kolo Detská P-T-S a DŠL Skalica  
23.5. Hľadáme nových olympionikov Trnava  
20.-21.5. Majstrovstvá SR vo viacboji všetkých kategórií (okrem ml. žci) Košice  
21.5. Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek Dubnica  
28.5. Majstrovstvá ZsAZ dorastu, st. žiactva Trnava  
31.5. Majstrovstvá kraja ZŠ Trnava    
3.6. 3. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, najml. žiactva Nové Mesto nad Váhom  
4.6. 2. kolo Atletickej ligy Bratislava  
4.6. M-SR v behu do vrchu mužov, žien, juniorov, junioriek Kláštor pod Znievom  
10.6.  3. kolo družstiev ZsAZ ml. žiactva, 4. kolo najml. žiactva Trenčín  
10.-11.6. Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom  
16.6. Medzištátne stretnutie U18 HUN  
17.6. Míting P-T-S Šamorín  
18.6. 3. kolo družstiev ZsAZ dorast, 4. kolo družstiev ml. žiactva Trnava  
24.6. Majstrovstvá SR ml. žiakov a ml. žiačok Trenčín  
24.-25.6. Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Bratislava  
1.-2.7. Majstrovstvá SR mužov a žien Banská Bystrica  
6.7. Medzištátne stretnutie U20 Trnava  
12.-16.7. Majstrovstvá sveta dorastencov a dorasteniek U18 Nairobi (KEN)  
13.-16.7. Majstrovstvá Európy do 23 rokov U23 Bydgoszcz (POL)  
20.-23.7. Majstrovstvá Európy juniorov a junioriek U20 Grosseto (ITA)  
22.7. 3. kolo Atletickej ligy Šamorín  
23.-29.7. EYOF U18 Gyor (HUN)  
4.-13.8. Majstrovstvá sveta mužov a žien London (GBR)  
12.8. M-SR v polmaratóne mužov a žien Rajec  
20.-25.8. Svetová Univerziáda Taipei (TPE)  
26.8. 4. kolo družstiev ZsAZ dorastu, 5. kolo družstiev ml. žiactva Nové Mesto nad Váhom  
29.8. 4. kolo Atletickej ligy Trnava  
9.9. Finále Atletickej ligy, Finále DŠL Dubnica nad Váhom  
10.9. 4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva, 5. kolo najml. žiactva Nové Zámky  
11.-14.9. European Kid´s Athletics Games Brno    
16.-17.9. Majstrovstvá SR st. žiakov a st. žiačok Nové Zámky    
30.9. Medzištátne stretnutie U16 CRO    
1.10. Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva, najml. žiactva Skalica    
1.10. Korešpondenčná súťaž - Október Trnava    
7.10. Majstrovstvá SR družstiev st. žiakov a st. žiačok Dubnica nad Váhom      
  Trnavské viacboje - šprintérsky 3-boj a vrhačský 4-boj     Trnava      
1.11. Korešpondenčná súťaž - November Trnava      
4.11. Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu všetkých kategórií Piešťany      
19.11. Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu všetkých kategórií Šamorín      
10.12. Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu  Šamorín      
30.12. Silvestrovská cena v hode bremenom Trnava      
« September 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Najmladšie žiačky zlaté a žiaci strieborní v celosezónnej súťaži družstiev ZsAZ
11
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
12
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
13
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
14
15
16
Chiara Danielová strieborná na M-SR staršieho žiactva Kristína Haršányová víťazkou viacboju v Čechách
17
Chiara Danielová strieborná na M-SR staršieho žiactva
18
19
Rekonštrukcia atletického štadiónu na Slávií
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz