top_image

Výsledky 2. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov

Trnava, 12. mája- v Trnave sa uskutočnilo ďaľšie, tentoraz druhé, kolo súťaže družstiev ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov. Na pretekoch sa predstavili i naši pretekári, ktorý sa postarali o kvalitnú šou. V slnečný a takmer bezveterný deň padlo mnoho sezónnych i osobných rekordov. O prvé miesta a zisk najväčšieho počtu bodov pre svoje družstvá sa postarali:  Hrubala Filip Martin (150m), Pomajbová Paulína (200 & 400m), Šimlaštík Miroslav (2000m prek.), Kudlová Denisa (400m), Bartoňová Vanessa (disk) a Pacalajová Lucia (kriket). Druhé miesta si vybojovali a 9 bodov pre náš klub získali: Masaryk Kristián (200m), Straka Roan (1500m), Surový Samuel (2000m prek.), Danielová Chiara (kladivo), Žák Andrej (kladivo), Bartoňová Vanessa (oštep), Hrotko Patrik (oštep) a Nguyen Michal (skok do diaľky). A tretie miesta získali: Moravčík Jakub (200m dorastenci), Hrotko Patrik (200m juniori), Križanová Viktória (400m), Sedgwick Nina (600m), Krist Tomáš (disk & kladivo) a Žák Andrej (oštep). Kompletné výsledky z pretekov nájdete tu. Spravodaj pre mladšie žiactvo nájdete tu, pre dorast a juniorov tu.

Mladší žiaci
60m      
13.Vadovič Daniel 09.36 SB
18.Karper Ivan 09.58 SB
19.Remiš Ondrej 09.63 SB
22.Poláček Adam 09.79 SB
26.Prodaj Mário 10.13 SB
27.Libich Šimon 10.51 SB
 
150m    
1.Hrubala Filip Martin 18.75 SB
4.Pecko Róbert 21.25
 
600m    
8.Vadovič Daniel 2:01.51 SB
 
1500m
2.Straka Roan 5:17.63
 
60m prek.
6.Karper Ivan 12.56 SB
9.Prodaj Mário 12.90 SB
11.Poláček Adam 13.18 SB
 
Skok do diaľky  
10.Horňák Maroš 361   
12.Gál Tomáš 318          
13.Gašparovič Samuel 315         
15.Herceg Martin 284
 
Skok do výšky   
4.Karper Ivan 130 SB
 
Hod kriketovou loptičkou
8.Pecko Róbert 38.67
9.Remiš Ondrej  38.23
16.Libich Šimon 24.79   
17.Gašparovič Samuel 20.70
 
Vrh guľou 3 kg  
5.Gál Tomáš 07.57
 
4 x 60m
1.Vadovič, Pecko, Hrubala, Horňák 34.00
 
Mladšie žiačky
60m
13.Pacalajová Lucia 09.22 SB
15.Mlíchová Kamila 09.36 SB
20.Šimončičová Adela 09.52 SB
22.Moravčíková Dorotka 09.71 SB
23.Hamerlíková Patrícia               09.73 SB
28.Hrotková Natália 09.79 SB
31.Ďurišová Katarína 09.85 SB
33.Sedláčková Nina 09.92 SB
43.Slezáková Nicole 10.57 SB
 
150m    
7.Zápražná Tamara22.11 SB
11.Kročková Natália 22.76 SB
19.Rapavá Lenka 24.28 SB
28.Valášková Gréta 25.34 SB
33.Vreteničková Paula 26.89 SB
37.Vančová Vanessa 29.02 SB
 
600m    
4.Sedgwick Nina 1:54.35 SB
14.Hamerlíková Patrícia 2:15.80 SB
 
60m prek. [76.2cm]       
7.Sedgwick Nina 12.30 SB
8.Gašpárková Eliška 12.58 SB
9.Mlíchová Kamila 12.81 SB
11.Ďurišová Katarína 13.19 SB
17.Pauleová Alžbeta 14.06 SB
18.Valášková Gréta 14.61 SB
19.Slezáková Nicole 14.75 SB
20.Rapavá Lenka 15.10 SB
 
Skok do diaľky
4.Fáberová Nataša 425 
9.Kerestešová Karin 399             
10.Krokvicová Hana 396              
12.Gašpárková Eliška 391 SB
13.Pokorná Patrícia 388              
14.Pauleová Alžbeta 382
27.Prvá Lucia 328           
28.Dúbravská Veronika  324       
30.Vymazalová Hana 306
 
Skok do výšky
5.Mlíchová Kamila 135 SB
7.Fáberová Nataša 125 SB
10.Moravčíková Dorotka 120    
12.Dúbravská Veronika  115
 
 
Hod kriketovou loptičkou           
1.Pacalajová Lucia 43.65             
4.Zápražná Tamara 32.44 SB
10.Kvočková Natália 28.47         
11.Šimončičová Adela 28.27      
20.Sedláčková Nina 24.75           
25.Vreteničková Paula 23.09     
28.Hrotková Natália 20.05          
34.Vančová Vanessa 06.62
 
4 x 60 m             
5.Sedláčková, Pacalajová, Krokvicová, Fáberová 34.84
8.Valášková, Zápražná, Sedgwick, Pauleová 35.86
10.Rapavá, Hrotková, Ďurišová, Gašpárková 37.71
 
Dorastenci
100m
1.Rozbeh            
7.Krkoška Filip   12.93
8.Pačes Viktor   13.15    
 
2.rozbeh            
5.Bleščák Tomáš 12.30 
 
3.rozbeh
4.Kročka Marek 12.35
 
Finále B
3.Kročka Marek 12.16 SB
4.Bleščák Tomáš 12.20 SB
 
200m    
3.Moravčík Jakub 23.86 SB
12.Bleščák Tomáš 25.26 SB
13.Kročka Marek 25.43 SB
17.Krkoška Filip 25.89 SB
20.Pačes Viktor 27.17 SB
 
400m    
5.Moravčík Jakub 55.52 SB
 
800m    
4.Kravárik Oliver 2:24.17
7.Emanuel Radovan 2:31.94      
 
2000m prek. [91,4cm]
1.Šimlaštík Miroslav 6:55.53      
2.Surový Samuel 7:07.66            
4.Černiansky Peter 7:51.04
 
Dorastenky
100m
Rozbeh 01         
2.Ďurišová Hana 13.26 SB
 
Rozbeh 02         
5.Kovácsová Viktória 14.15 SB
              
Rozbeh 03         
2.Hulíková Tamara 13.81            
 
Rozbeh 04         
6.Adámková Johana 15.24          
 
Rozbeh 05         
4.Bartošovičová Terézia 14.68
 
Finále A              
7.Ďurišová Hana 13.21 SB
 
Finále B
6.Hulíková Tamara 13.74 SB
 
200m
5.Kudlová Denisa 26.49 SB
7.Križanová Viktória26.75 SB
17=Ďurišová Hana 28.52 SB
23.Koláriková Lesana 30.17 SB
24.Haydenová Hana 30.21 SB
26.Bartošovičová Terézia 30.70 SB
28.Sedgwick Carina Lara 31.30 SB
30.Frimmerová Sarah 31.50 SB
 
400m
1.Kudlová Denisa 60.03 SB
3.Križanová Viktória 61.21 SB
6.Mečiarová Veronika 64.26 SB
 
800 m Dorastenky          
7.Zeleňová Tatiana 3:02.15
 
100m prek. [76,2cm]     
5.Koláriková Lesana 16.94 SB
8.Solčanyová Ľudmila 19.65 SB
 
Skok do diaľky  
6.Mihoková Petra 479  
8.Šintalová Natália 463 
10.Koláriková Lesana 446 SB
13.Ďurišová Hana 440   
20.Solčanyová Ľudmila 415
21.Haydenová Hana 404
23.Sedgwick Carina Lara 384
24.Adámková Johana 380
 
Skok do výšky   
5.Šintalová Natália 135 SB
 
Hod oštepom 600g
4.Kovácsová Viktória 28.76 SB
20.Solčanyová Ľudmila 12.70
 
Hod kladivom 3 kg
2.Danielová Chiara 39.11 SB
6.Ščasnovičová Soňa 26.31
11.Pecková Aneta 17.98
 
Vrh guľou 3 kg  
12.Danielová Chiara 08.18
 
Hod diskom 1 kg             
6.Danielová Chiara 23.46 SB
 
4 x 100 m kluby
7.Haydenová, Sedgwick, Frimmerová, Zeleňová  58.72
 
Juniori
Rozbeh               
4.Nguyen Michal 12.10
 
100m finále
4.Masaryk Kristián 12.47
 
200m    
3.Masaryk Kristián 25.39            
4.Hrotko Patrik  25.76
 
Skok do diaľky  
2.Nguyen Michal 601 SB
 
Hod diskom 1,75kg        
3.Krist Tomáš 25.67
4.Branišovič Filip 23.56
 
Hod kladivom 6kg          
2.Žák Andrej 28.62 SB
3.Krist Tomáš 26.76 SB
4.Branišovič Filip 25.50 
 
Hod oštepom 800g        
3.Hrotko Patrik  38.48    
4.Žák Andrej 27.54
 
Vrh guľou 6kg
6.Žák Andrej 09.39
7.Krist Tomáš 08.65       
8.Branišovič Filip 07.74
 
Juniorky
200m    
1.Pomajbova Paulina 25.69 SB
 
400m
2.Pomajbova Paulina 59.09
 
Hod diskom 1kg              
1.Bartoňová Vanessa 19.15 SB
 
Hod oštepom 600g
2.Bartoňová Vanessa 17.43
« May 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Výsledky 1. kola ZsAZ najmladšieho a staršieho žiactva, Trnava 1.5.2018
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Skvelé správy z Banskej Bystrice, K. Haršányová je majsterka Slovenska! Výsledky 2. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov
13
Skvelé správy z Banskej Bystrice, K. Haršányová je majsterka Slovenska!
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz