top_image

Výsledky 4. kola dorastencov a 5. kola ml. žiakov - Nové Zámky 9.9.

Nové Zámky, 9.9. - uplynulý víkend v nedeľu, sa na atletickom štadióne na Sihoti uskutočnili ďaľšie preteky, na ktorých nechýbali ani naši atléti. Tentoraz sa tam stretli dorastenci na 4.kole a mladší žiaci na 5. kole súťaže družstiev ZsAZ. Pre obe kategórie boli tieto preteky poslednými zo série súťaží družstiev ZsAZ. Poďme sa teda pozrieť, ako si naši atléti počínali. Plný počet bodov a prvé miesto pre náš klub vybojovala Lucia Pacalajová v hode kriketovou loptičkou. Po deviatich bodoch a druhé miesta získali: Karper Ivan (výška), Remiš Ondrej (kriket), Danielová Chiara (hod kladivom), Hrubala Filip Martin (60m), Kudlová Denisa (200m) a Bírošík Adam (100m). Tretie miesta a po 8 bodov vybojovali: Hlaváček Martin (60m prek.) a štafeta mladších žiakov na 4×60 metrov v zložení Karper, Vadovič, Pecko, Poláček.
 
Kompletné výsledky z podujatia nájdete tu. Spravodaj zo súťaže družstiev ZsAZ nájdete tu.
 

Mladší žiaci

60 m

Beh 01

2.Hrubala Filip Martin 07.77

 

Beh 02

2.Pecko Róbert 08.85

7.Poláček Adam 09.60

 

Beh 03

4.Gál Tomáš 09.79 SB

 

150 m

Beh 05

3.Gál Tomáš 25.23

 

600 m

Beh 01

6.Straka Roan 1:50.56

7.Hlaváček Martin 1:51.66

8.Vadovič Daniel 1:57.05

 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

3.Hlaváček Martin 11.03 SB

5.Karper Ivan 12.63

 

Beh 02

3.Poláček Adam 13.64

 

Skok do výšky

2.Karper Ivan 135

 

Hod kriketovou loptičkou

2.Remiš Ondrej 46.01 SB

5.Pecko Róbert 42.60

 

Vrh guľou 3 kg

4.Remiš Ondrej 08.80

6.Gál Tomáš 08.18 SB

 

4 x 60 m

Beh 01

3.Karper, Vadovič, Pecko, Poláček 36.66

 

Mladšie žiačky

60 m

Beh 02

Pacalajová Lucia DNS

 

Beh 04

4.Staníková Emma 09.5

8.Moravčíková Dorotka 09.72

 

Beh 05

8.Ďurišová Katarína 09.93

 

Beh 06

3.Rapavá Lenka 09.92 SB

 

150 m

Beh 03

5.Gašpárková Eliška 23.04

 

Beh 04

4.Staníková Emma 23.54

 

Beh 05

4.Rapavá Lenka 24.83

 

Beh 08

3.Moravčíková Dorotka 24.58

 

600 m

Beh 03

4.Ďurišová Katarína 2:13.96

 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

4.Fáberová Nataša 11.64

5.Gašpárková Eliška 11.72

6.Mlíchová Kamila 12.46

 

Skok do diaľky

10.Gašpárková Eliška 405

12.Fáberová Nataša 375

15.Sedgwick Nina 367

23.Bugárová Noémi 347 SB

33=Pauleová Alžbeta DNS


Skok do výšky

9.Zacharová Lujza 120 SB

11=Šurinová Alena DNS

 

Hod kriketovou loptičkou

1.Pacalajová Lucia 49.04 SB

24.Zacharová Lujza 26.15 SB

27.Mlíchová Kamila 22.69

28.Bugárová Noémi 20.41

 

4 x 60 m

Beh 01

6.Fáberová, Sedgwick, Ďurišová 36.41

 

Beh 02

5.Moravčíková, Zacharová, Šurinová, Rapavá 39.08

 

Dorastenci

100 m

Finále A

2.Bírošík Adam 11.61 SB

 

Rozbeh 03

1.Bírošík Adam 11.83

6.Pačes Viktor 12.81

 

200 m

Beh 02

4.Bírošík Adam 24.93

 

Beh 04

1.Pačes Viktor 26.67

 

800 m

4.Surový Samuel 2:15.07

7.Šimlaštík Miroslav 2:17.11

9.Kravárik Oliver 2:26.79

12.Emanuel Radovan 2:37.49

 

Dorastenky

100 m

Finále A

4.Kudlová Denisa 12.95

5.Križanová Viktória 13.01 SB

 

Finále B

8.Ďurišová Hana 14.36

 

Rozbeh 02

3.Bartošovičová Terézia 15.15

 

Rozbeh 03

2.Ďurišová Hana 13.75

5.Sedgwick Carina Lara 15.23

 

Rozbeh 04

1.Kudlová Denisa 12.88

 

Rozbeh 05

1.Križanová Viktória 13.01

4.Haydenová Hana 14.54

 

200 m

Beh 01

2.Kudlová Denisa 26.43

Križanová Viktória DNS

 

Beh 02

2.Mečiarová Veronika 28.54 SB

 

Beh 03

3.Haydenová Hana 30.97

4.Bartošovičová Terézia 31.38

5.Koláriková Lesana 31.72

 

800 m

8.Zeleňová Tatiana 2:58.48

 

100 m prekážok [76,2cm]

Beh 01

6.Koláriková Lesana 18.15

 

Skok do diaľky

9.Koláriková Lesana 459

14.Sedgwick Carina Lara 407

17.Ďurišová Hana 369

 

Hod diskom 1 kg

5.Danielová Chiara 24.19

11.Ščasnovičová Soňa 13.81

 

Hod kladivom 3 kg

2.Danielová Chiara 41.56

6.Ščasnovičová Soňa 27.24

 

Juniori

100 m

6.Masaryk Kristián 12.81

 

200 m

2.Masaryk Kristián 26.30

 

Skok do diaľky

3.Žák Andrej 479

 

Vrh guľou 6 kg

3.Žák Andrej 10.19 SB

4.Krist Tomáš 09.53

 

Hod diskom 1,75 kg

2.Krist Tomáš 26.79

3.Branišovič Filip 26.48

 

Hod kladivom 6 kg

2.Branišovič Filip 27.55

3.Krist Tomáš 26.86

4.Žák Andrej 25.79

« December 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz