top_image

Výsledky 1. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov, 28.4. Nové Zámky

Nové Zámky, 28. apríla- prvými pretekmi v tejto sezóne, pre naších mladších žiakov, dorastencov a juniorov, bolo 1. kolo ZsAZ na štadióne v Nových Zámkoch. Na výkonoch je zrejmé, že naši atléti zimnú prípravu nepodcenili, a na pretekoch padlo mnoho osobných rekordov. Prvenstvá a najväčší počet bodov získali: Michal Nguyen (200m), Pomajbová Paulína (200m a 400m), Kudlová Denisa (400m), Haršányová Kristína (oštep a skok do diaľky), Pacalajová Lucia (kriket) a štafeta dorasteniek 100-200-300-400 v zložení Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová. Druhé miesta si potom vybojovali Šimlaštík Miroslav, Haršányová Kristína, Moravčík Jakub, Hrubala Filip Martin, Hlaváček Martin, Danielová Chiara, Žák Andrej, Nguyen Michal a Lafeková Martina. Tretie miesta a po 8 bodoch pre klub získali Surový Samuel, Krkoška Filip, Prodaj Mário, Straka Roan, Krist Tomáš, Hlúbik Matúš a Žák Andrej.
 
Kompletné výsledky z 1. kola ZsAZ ml.žiactva, dorastu a juniorov nájdete tu.

Mladší žiaci:

60m
2. Hrubala Filip Martin - 8.00
7. Pecko Róbert - 8.96
12. Hlúbik Matúš - 9.51
16. Remiš Ondrej - 9.80
17. Poláček Adam - 9.82
19. Gál Tomáš - 10.03

150m
7. Straka Roan - 22.11
10. Horňák Maroš - 22.74
15. Gašparovič Samuel - 25.32
16. Prodaj Mário - 25.44

600m
3. Straka Roan - 1:48.44
6. Hlaváček Martin - 1:54.10
10. Hrubala Martin Filip - 2:03.94
11. Vadovič Daniel - 2:04.42
16.Gašparovič Samuel - 2:11.99
21. Libich Šimon - 2:18.18

60m prek.
2. Hlaváček Martin - 11.78
3. Prodaj Mário - 12.30
9. Karper Ivan - 13.30
10. Poláček Adam - 13.80

Výška
3= Karper Ivan - 130

Diaľka
5. Hlaváček Martin - 403
8. Vadovič Daniel - 393

Guľa 3kg
12. Gál Tomáš - 00.00

Kriket
3. Hlúbik Matúš - 44.56
4. Remiš Ondrej - 44.32
5. Pecko Róbert - 42.69
13. Horňák Maroš - 30.31
17. Poláček Adam - 28.62
18. Libich Šimon - 26.38

4×60m
4= Karper, Hlúbik, Horňák, Pecko - 36.19
11. Prodaj, LIbich, Vadovič, Gašparovič - 39.89

Mladšie žiačky

60m
6. Krokvicová Hana - 8.96
23. Staníková Ema - 9.83
36. Rapavá Lenka - 10.24
41. Dúbravská Veronika - 10.51
42= Tomášiková Veronika - 10.52
51. Vančová Vanessa - 11.59

150m
7. Zápražná Tamara - 22.38
8. Pacalajová Lucia - 22.45
13. Prvá Lucia - 24.04
17. Kerestešová Karin - 24.42
21. Ďurišová Katarína - 24.81
25. Valášková Gréta - 25.25
29. Vreteničková Paula - 28.58

600m
6. Sedgwick Nina - 1:53.87
19. Prvá Lucia - 2:06.45
21. Kerestešová Karin - 2:10.14
26.Pauleová Alžbeta - 2:18.79

60m prek.
5. Gašpárková Eliška - 11.71
6. Mlíchová Kamila - 12.06
7. Fáberová Nataša - 12.15
9. Sedgwick Nina - 12.35
14. Ďurišová Katarína - 13.24
21. Valášková Gréta - 14.29

Výška
8. Mlíchová Kamila - 130
11. Fáberová Nataša - 120
14= Staníková Emma - 110

Diaľka
9= Pauleová Alžbeta - 382
9= Gašpárková Eliška - 382

Kriket
1. Pacalajová Lucia - 46.01
8. Šimončičová Adela - 34.04
10. Zápražná Tamara - 31.56
13. Sedláčková Nina - 29.80
20. Vreteničková Paula - 26.71
27. Tomášiková Veronika - 18.08
30. Rapavá Lenka - 17.17
31. Vančová Vanessa - 17.14

4×60m
6. Fáberová, Mlíchová, Pacalajová, Sedláčková - 36.17
9. Zápražná, Pauleová, Valášková, Sedgwick - 37.60
15. Tomášiková, Rapavá, Gašpárková, Ďurišová - 39.25
19. Vančová, Vreteničková, Prvá, Kretešová - 41.36

Dorastenci a juniori

100m
12. Krkoška FIlip - 12.76

200m
4. Moravčík Jakub - 24.46

400m
2. Moravčík Jakub - 54.80

800m
5. Kravárik Oliver - 2:23.69

1500m
2. Šimlaštík Miroslav - 4:48.84
3. Surový Samuel - 4:51.59
7. Emanuel Radovan - 5:09.70

100-200-300-400
6. Krkoška, Emanuel, Šimlaštík, Surový - 2:24.29
 
Dorastenky
 
100m
5= Križanová Viktória – 13.34
7. Ďurišová Hana – 13.45
8. LAfeková Martina – 13.55
19. Haydenová Hana – 14.22
20. Kovácsová Viktória – 14.30
22. Sedgwick Carina Lara - 14.48
24. Bartošovičová Terézia – 14.64
 
200m
5. Kudlová Denisa – 26.82
6. Križanová Viktória – 26.87
15. Koláriková Lesana – 29.82
16. Bartovičová Terézia – 30.22
17. Kovácsová Viktória – 30.48
22. Frimmerová Sarah – 31.59
23. Zeleňová Tatiana – 33.19
 
400m
1. Kudlová Denisa – 59.79
 
100m prek.
6. Koláriková Lesana – 18.05
9. Solčányová Ľudmila – 19.81
 
300m prek.
5. Mečiarová Veronika – 48.22
 
Výška
2. Lafeková Martina – 150
 
Diaľka
5. Ďurišová Hana – 457
6. Koláriková Lesana – 442
10. Solčányová Ľudmila – 414
11. Haydenová Hana – 407
13. Sedgwick Carina Lara – 405
16. Zeleňová Tatiana – 362
17. Frimmerová Sarah – 342
 
Guľa 3kg
7.Danielová Chiara – 9.16
11. Ščasnovičová Soňa – 7.24
 
Disk 1kg
8. Danielová Chiara – 21.32
11. Ščasnovičová Soňa – 17.86
 
Kladivo 3kg
2. Danielová Chiara – 37.95
5. Ščasnovičová Soňa – 30.45
 
Oštep 500g
10. Kovácsová Viktória – 22.88
 
100-200-300-400
1. Križanová, Ďurišová, Kudlová, Mečiarová – 2:23.11
8. Zeleňová, Haydenová, Sedgwick- Frimmerová – 2:51.82
 
Juniori
 
100m
3. Masaryk Kristián – 12.46
 
200m
1. Nguyen Michal – 24.21
 
Diaľka
2. Nguyen Michal – 552
4. Masaryk Kristián – 468
 
Guľa 6kg
4. Žák Andrej – 9.50
5. Krist Tomáš – 9.35
 
Disk 1.75kg
3. Krist Tomáš – 27.50
 
Kladivo 6kg
2. Žák Andrej – 25.50
3. Krist Tomáš – 24.70
 
Oštep 800g
3. Žák Andrej – 29.24
 
Juniorky
 
200m
1. Pomajbová Paulína – 25.71
2. Haršányová Kristína – 26.70
 
400m
1. Pomajbová Paulína – 58.55
 
Diaľka
1. Haršányová Kristína – 528
 
Oštep 600g
1. Haršányová Kristína – 27.43
« May 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Výsledky 1. kola ZsAZ najmladšieho a staršieho žiactva, Trnava 1.5.2018
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Skvelé správy z Banskej Bystrice, K. Haršányová je majsterka Slovenska! Výsledky 2. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov
13
Skvelé správy z Banskej Bystrice, K. Haršányová je majsterka Slovenska!
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz