top_image

Z majstrovstiev ZsAZ máme 18 medailí

Skalica 1. októbra - Záver sezóny Západoslovenského atletického zväzu patril majstrovstvám oblasti mladšieho a najmladšieho žiactva. Celosezónna drina sa nám premenila na 18 medailových umiestnení. Zlaté medaily získali Terka Fančovičová (60m - 8,66s), Renátka Jamrichová (600m - 1:56,20min) a štafeta najmladších žiačok v zložení Kristína Kulichová, Renata Jamrichová, Natália Kročková a Kamila Mlíchová. Strieborné medaily vybojovali Filip Hrubala (60m - 8,25s), Oliver Kravárik (1500m - 5:02,07min), Róbert Pecko (60m - 9,40s), Matúš Hlúbik (kriket - 39,38m), Kamila Mlíchová (60m prek. - 13,11s) a štafety najmladších žiakov v zložení Matúš Hlúbik, Nikolas Forro, Maroš Horňák, Róbert Pecko a mladších žiakov v zložení Matúš Varo, Adam Bartovič, Matej Pobjecký, Filip Hrubala. Na zéver bronzoví medailisti Ondrej Moravčík (kriket - 49,36m), Róbert Pecko (kriket - 37,43m), Terézia Fančovičová (diaľka - 483m), Erika Chynoranská (kriket - 48,24m), Tamara Zápražná (60m - 9,49s), Kamila Mlíchová (600m - 1:59,83min), Kristína Kulichová (60m prek. - 13,16s) a štafeta mladších žiakov v zložení Hana Krokvicová, Ema Urminská, Erika Chynoranská a Terézia Fančovičová. 

Fotogaléria:

Majstrovstvá ZsAZ ml. a najml. žiactva, Skalica 1.10.2017
Kompletné výsledky M-ZsAZ nájdete tu.


Mladší žiaci:
60m F
2 Hrubala Filip Martin 8,25
 
60m R
6 Pobjecký Matej 8,88
1 Hrubala Filip Martin 8,55
1 Moravčík Ondrej 9,54
1 Bartovič Dávid 8,87
2 Varo Matúš 9,36
3 Kocian Jakub 9,42
5 Prodaj Mário 11,19
 
150m
4 Hrubala Filip Martin 20,27
7 Pobjecký Matej 21,24
8 Bartovič Dávid 21,27
13 Varo Matúš 23,08
15 Kravárik Oliver 23,52
18 Straka Roan 24,68
22 Prodaj Mário 27,28
 
600m
6 Hlaváček Martin 2:02,45
7 Vadovič Daniel 2:06,06
9 Emanuel Radovan 2:06,22
 
1500m
2 Kravárik Oliver 5:02,07
6 Straka Roan 5:36,58
 
60m prek.
6 Hlaváček Martin 12,10
 
Guľa 3kg
9 Remiš Ondrej 7,57
 
Kriket
3 Moravčík Ondrej 49,36
10 Remiš Ondrej 39,03
 
4x60m
2 Varo, Bartovič, Pobjecký, Hrubala 33,28
8 Straka, Hlaváček, Kravárik, Moravčík 37,70
 
Najmladší žiaci:
60m F
2 Pecko Róbert 9,40
5 Horňák Maroš 9,68
 
60m R
2 Pecko Róbert 9,40
5 Horňák Maroš 9,71
6 Forro Nikolas 10,12
3 Hlúbik Matúš 10,40
1 Hlavatovič Richard 11,40
2 Dekan Andrej 11,43
4 Zápražný Tobiáš 11,74
2 Mikulčík Filip 11,39 SB
6 Némethy Samuel 12,10
1 Frimmer Lukáš 10,85
2 Poláček Adam 10,50
 
150m
11 Poláček Adam 25,26
14 Forro Nikolas 25,81
25 Hlavatovič Richard 28,77
26 Mikulčík Filip 29,48
27 Zápražný Tobiáš 29,85
 
Diaľka
10 Horňák Maroš 388
11 Némethy Samuel 384
17 Frimmer Lukáš 324
 
Kriket
2 Hlúbik Matúš 39,38
3 Pecko Róbert 37,43
8 Poláček Adam 31,75
16 Frimmer Lukáš 21,21
 
4x60m
2 Hlúbik, Forro, Horňák, Pecko 37,06
 
Mladšie žiačky:
60m F
1 Fančovičová Terézia 8,66
 
60m R
4 Staníková Emma 10,69
3 Hudeková Agátha 9,41
4 Zeleňová Tatiana 9,80
4 Rauschová Ema 10,14
4 Chynoranská Erika 9,85
2 Volnerová Kristína 9,62
1 Krokvicová Hana 9,18
1 Fančovičová Terézia 8,80
3 Fáberová Nataša 10,27
 
150m
5 Krokvicová Hana 21,88
12 Hudeková Agátha 22,49
25 Pacalajová Lucia 24,49
34 Valášková Gréta 26,35
 
600m
8 Fáberová Nataša 2:07,77
12 Rauschová Ema 2:09,94
 
1500m
5 Sedgwick Nina 5:35,13
 
60m prek.
8 Urminská Ema 13,21
10 Zeleňová Tatiana 14,00
12 Valášková Gréta 15,04
 
Diaľka
3 Fančovičová Terézia 483
 
Výška
8 Urminská Ema 130
17 Volnerová Kristína 105
 
Guľa 3kg
5 Pecková Aneta 7,65
 
Kriket
3 Chynoranská Erika 48,24
5 Pacalajová Lucia 44,05
 
4x60m
3 Krokvicová, Urminská, Chynoranská, Fančovičová 34,44
10 Fáberová, Volnerová, Valášková, Zeleňová 38,24
 
Najmladšie žiačky:
60m F
3 Zápražná Tamara 9,49
 
60m R
6 Supeková Sofia 11,13
6 Nižnanová Ema 11,58
4 Hrotková Natália 10,83
1 Zápražná Tamara 9,51
3 Gašpárková Eliška 10,27
4 Šimončičová Adela 10,52
5 Indrišková Timea 13,08
2 Kulichová Kristína 10,30
5 Michalčíková Bianka 11,16
1 Pajtinková Ema 10,95
2 Adamcová Lucia 12,60
 
150m
5 Kročková Natália 23,98
14 Hrotková Natália 26,53
25 Šurinová Alena 27,97
39 Adamcová Lucia 32,93
 
600m
1 Jamrichová Renata 1:56,20
3 Mlíchová Kamila 1:59,83
9 Zápražná Tamara 2:09,37
10 Ďurišová Katarína 2:10,04
17 Nižnanová Ema 2:31,37
21 Vreteničková Paula 2:42,10
22 Vreteničková Hanah 2:45,10
 
60m prek.
2 Mlíchová Kamila 13,11
3 Kulichová Kristína 13,16
7 Ďurišová Katarína 13,99
 
Diaľka
22 Pajtinková Ema 322
 
Kriket
4 Kročková Natália 32,30
6 Zápražná Tamara 30,85
10 Šimončičová Adela 27,53
17 Michalčíková Bianka 23,26
18 Vreteničková Hanah 22,74
19 Vreteničková Paula 21,82
21 Supeková Sofia 19,73
23 Indrišková Tamara 17,06
26 Indrišková Timea 13,04
 
4x60m
1 Kulichová, Jamrichová, Kročková, Mlíchová 37,56
7 Ďurišová, Gašpárková, Hrotková, Supeková 40,39
11 Šurinová, Zacharová, H.Vreteničková, P.Vreteničková 43,79

« October 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Z majstrovstiev ZsAZ máme 18 medailí
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz