top_image

Októbrové kolo Korešpondenčnej súťaže

Trnava 21. novembra - Po prestávke v mesiaci október opäť prebehlo ďalšie kolo Korešpondenčnej súťaže projektu Detská Atletika. Do októbrového kola sa zapojilo 57 našich atlétov. V prvej dvadsiatke mladých atlétov sa umiestnili naši: 19. Katka Ďurišová, 19.  Nikolas Forro, 11. Natália Hrotková, 5. Filip Mikulčík, 5. Dominik Tomko a 17. Zuzana Jamrichová. V minulom mesiaci sa celkovo do súťaže zapojilo 2930 detí. 

Kompletné výsledky októbrového kola Korešpondenčnej súťaže nájdete tu.

MIKROPRÍPRAVKA 2011 - 2012 a mladší
Dievčatá:
17 Zuzana Jamrichová 2011 0.15.86
34 Simona Nováková 2012 0.16.73
85 Alexandra Homolová 2011 0.18.31
Chlapci:
5 Dominik Tomko 2011 0.13.9
37 Michal Černý 2011 0.16.12
38 Matej Kukučka 2011 0.16.14
69 Bartolomej Rábara 2011 0.16.71
75 Max Šimo 2011 0.16.93
100 Lukáš Bínovec 2011 0.17.75
153 Maxim Machovič 2011 0.19.90
MILIPRÍPRAVKA 2009 - 2008
Dievčatá:
44 Petra Doffek 2009 0.13.83
86 Dominika Jankovičová 2010 0.14.43
102 Natália Hutová 2009 0.14.60
128 Viktória Nováková 2010 0.14.85
209 Veronika Majchráková 2010 0.15.64
246 Natália Kohušová 2009 0.16.15
254 Alžbeta Rusňáková 2010 0.16.26
369 Alexandra Machovičová 2010 0.17.95
Chlapci:
5 Filip Mikulčík 2009 0.12.6
44 Michal Tomko 2009 0.13.62
46 Oliver Chreno 2009 0.13.65
49 Andrej Dekan 2009 0.13.67
51 Ondrej Jarabica 2009 0.13.70
53 Tobiáš Zápražný 2009 0.13.72
139 Jakub Valášek 2009 0.14.50
147 Jakub Ribář 2010 0.14.56
158 Martin Babka 2009 0.14.67
180 Michal Šilhavý 2009 0.14.82
188 Tomáš Sorád 2009 0.14.90
389 Zoran Dubovský 2009 0.16.82
482 Matej Benkovský 2010 0.20.57
MINIPRÍPRAVKA 2008 - 2007
Dievčatá:
11 Natália Hrotková 2008 0.12.1
25 Lucia Prvá 2007 0.12.70
26 Lenka Rapavá 2007 0.12.71
81 Sára Hutárová 2008 0.13.34
165 Tereza Jakubíková 2008 0.14.10
235 Paulína Hečková 2008 0.14.46
433 Nelka Zuzčáková 2008 0.16.32
Chlapci:
19 Nikolas Forro 2007 0.12.1
38 Šimon Karol 2008 0.12.42
64 Maroš Horňák 2007 0.12.80
127 Leon Keketi 2008 0.13.33
276 Peter Šilhavý 2007 0.14.26
292 Adam Pastucha 2008 0.14.36
329 Matúš Sipina 2008 0.14.67
503 Ondrej Sivok 2007 0.18.41
PRÍPRAVKA 2006 - 2005
Dievčatá:
19 Katka Ďurišová 2006 0.11.5
19 Eliška Gašpárková 2006 0.11.5
164 Karin Kerestešová 2006 0.13.30
Chlapci:
70 Martin Hlaváček 2005 0.12.20
73 Matúš Hlúbik 2006 0.12.25
91 Ondrej Remiš 2005 0.12.70
110 Juraj Jarabica 2006 0.13.00
170 Tomáš Gál 2005 0.13.90
181 Samuel Sabo 2006 0.14.00
206 Roan Straka 2005 0.14.40
224 Samuel Fajna 2006 0.15.20

« September 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Výsledky 4. kolo st.žiakov a 5. kolo najml. žiakov - Nové Zámky 1.9. Naši najmladší žiaci štvrtý, najmladšie žiačky piate v súťaži družstiev ZsAZ
2
3
4
5
6
7
8
9
Výsledky 4. kola dorastencov a 5. kola ml. žiakov - Nové Zámky 9.9.
10
11
12
13
14
15
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
16
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz