top_image

Najmladšie žiačky zlaté a žiaci strieborní v celosezónnej súťaži družstiev ZsAZ

Nové Zámky 10. septembra - Včera naši najmladší žiaci a žiačky spolu so starším žiactvom úspešne uzavreli oblastnú súťaž družstiev ZsAZ. Naše najmladšie žiačky sa tešili zo zisku zlatých medailí a žiaci si po celosezónnej súťaži odniesli strieborné medaily. Najlepšie bodujúcimi počas celej sezóny boli chlapci Róbert Pecko, Matúš Hlúbik a Maroš Horňák. Medzi dievčatami najviac bodovali Eliška Gašpárková, Kamila Mlíchová a Dominika Bernátová. V kategórií staršieho žiactva sa naše žiačky aj žiaci umiestnili na celkovom 6. mieste.

Kompletné výsledky posledného kola súťaže družstiev nájdete tu.

Dodovanie počas celej sezóny:

Najmladšie žiačky: Body Spolu: Najmladší žiaci: Body Spolu:
Eliška Gašpárková 59,5 Róbert Pecko 97,75
Kamila Mlíchová 59,25 Matúš Hlúbik 58
Dominika Bernátová 48,5 Maroš Horňák 50,25
Natália Kročková 45 Nikolas Forro 49
Tamara Zápražná 35,75 Šimon Karol 45
Katarína Ďurišová 30,25 Richard Radič 27,5
Kristína Kulichová 30 Samuel Sabo 26,25
Lucia Prvá 25 Leon Keketi 17,75
Alexandra Krajčovičová 22 Michal Šilhavý 8,5
Renata Jamrichová 21,25 Ondrej Jarabica 8,5
Kamila Dobošová 13,5 Andrej Dekan 7,5
Zuzka Dršková 11,25 Adam Poláček 7
Bianka Michalčíková 11 Peter Šilhavý 5,5
Alena Šurinová 9,75 Tobiáš Zápražný 5
Hanah Vreteničková 9,5 Jakub Rybář 4
Paula Vreteničková 9,25 Samuel Némethy 3,5
Tamara Indrišková 8,75 Lukáš Frimmer 3
Adela Šimončičová 7,75 Richard Hlavatovič 2,25
Lujza Zacharová 4,75 Filip Bošnák 1,75
Kamila Dobošová 4 Filip Mikulčík 1,75
Viktória Nováková 2 Martin Babka 1,5
Lucia Adamcová 1,75 Matúš Sipina 1,25
Emma Tranžík 1,75 Adam Navratil 1
Sofia Supeková 1 Zoran Dubovský 0,5
Sára Hutárová 0,75 Bilanič Ján 0,5
Vanessa Vančová 0,5 Bilanič Jakub 0,5
Tímea Indrišková 0,5  
Petra Doffek 0,5  
Natália Huttová 0,25  
Báčiková Nina 0,25  
Viktória Budaiová 0,25  
Natália Hrotková 0,25  
Tereza Jakubíková 0,25  

Starší žiaci: Body Spolu: Staršie žiačky: Body Spolu:
Lukáš Zachar 64,25 Chiara Danielová 75
Tomáš Bleščák 44 Soňa Ščasnovičová 38
Rastislav Paulíny 36,5 Tamara Hulíková 27,5
Denis Bartek 36,25 Hana Ďurišová 19,75
Michal Remiš 32,25 Katarína Masareová 16,5
Marek Kročka 26 Carin Lara Sedgwick 8,5
Timotej Karol 9 Nina Sedgwick 6,25
Viktor Pačes 7,75 Ema Rauschová 5,75
Matej Šarmír 2 Sarah Frimmerová 5
    Gréta Valášková 4,5
    Paulína Štrbíková 3,5
    Júlia Beťková 3
    Terézia Bartošovičová 3
    Hana Haydenová 2,5
    Soňa Nováková 2,25
    Ľudmila Solčányová 2,25
    Zuzana Kramárová 2
    Tatiana Zeleňová 1,25
    Alžbeta Pauleová 1
    Aneta Pecková 0,5
    Kristína Volnerová 0,5

Výsledky na 5. kole

Starší žiaci:
60m
8 Kročka Marek 8,17 3
11 Pačes Viktor 8,39
14 Suchán Branislav 8,48
 
150m
7 Bleščák Tomáš 19,35 5
13 Pačes Viktor 19,97
20 Suchán Branislav 21,11
 
100m prek.
1 Zachar Lukáš 16,04 11
 
Diaľka
7 Paulíny Rastislav 496 4
 
Guľa 4kg
9 Kročka Marek 9,88 3
 
4x60m
2 Paulíny, Kročka, Zachar, Bleščák 30,72 9
 
Staršie žiačky:
60m
13 Ďurišová Hana 8,81
23 Haydenová Hana 9,42
25 Sedgwick Carina Lara 9,44
27 Volnerová Kristína 9,60
34 Pauleová Alžbeta 10,03
 
150m
28 Volnerová Kristína 23,94
30 Pecková Aneta 24,49
35 Valášková Gréta 27,19
 
300m
23 Sedgwick Carina Lara 52,01
25 Zeleňová Tatiana 52,27
26 Haydenová Hana 52,33
29 Frimmerová Sarah 54,59
 
100m prek.
6 Hulíková Tamara 17,61 5
11 Ďurišová Hana 21,85
 
Diaľka
19 Pauleová Alžbeta 358
23 Valášková Gréta 279
 
Guľa 3kg
4 Danielová Chiara 9,34 7
7 Ščasnovičová Soňa 7,98 4
 
Kladivo 3kg
2 Danielová Chiara 34,59 9
5 Ščasnovičová Soňa 22,30 6
 
4x60m
8 Valášková, Haydenová, Sedgwick, Ďurišová 37,03 3
9 Pecková, Frimmerová, Zeleňová, Volnerová 37,83 2
 
Najmladší žiaci:
60m
2 Pecko Róbert 9,20 9
5 Horňák Maroš 9,42 6
7 Hlúbik Matúš 9,92 4
9 Poláček Adam 10,17 2
10 Karol Šimon 10,25 0,5
10 Forro Nikolas 10,25 0,5
15 Frimmer Lukáš 10,47
18 Šilhavý Michal 10,66
20 Šilhavý Peter 11,00
21 Dekan Andrej 11,04
23 Hlavatovič Richard 11,16
25 Mikulčík Filip 11,32
27 Fedorišin Tadeáš 11,84
28 Sorát Tomáš 12,15
30 Rábara Bartolomej 13,68
31 Dubovský Zoran 14,37
32 Binovec Lukáš 14,96
 
150m
3 Horňák Maroš 22,86 8
6 Poláček Adam 25,09 5
11 Bilanič Ján 26,23
17 Mikulčík Filip 28,20
18 Hlavatovič Richard 28,84
19 Šilhavý Michal 29,12
20 Bilanič Jakub 29,52
22 Šilhavý Peter 29,66
 
60m prek.
3 Karol Šimon 13,88 8
7 Forro Nikolas 14,72 4
 
Diaľka
10 Forro Nikolas 336 1
12 Bilanič Ján 312
14 Dekan Andrej 252
15 Bilanič Jakub 246
 
Výška
4 Pecko Róbert 120 7
 
Kriket
2 Hlúbik Matúš 37,95 9
10 Frimmer Lukáš 21,85 1
 
4x60m
3 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 39,42 8
 
Najmladšie žiačky:
60m
14 Prvá Lucia 10,20
19 Dobošová Kamila 10,57
22 Hrotková Natália 10,66
32 Tranžík Emma 11,35
33 Doffek Petra 11,37
40 Adamcová Lucia 12,23
 
150m
6 Ďurišová Katarína 25,88 5
13 Prvá Lucia 26,93
 
600m
7 Indrišková Tamara 2:21,24 4
 
60m prek.
2 Kulichová Kristína 12,97 9
4 Ďurišová Katarína 13,79 7
7 Mlíchová Kamila 14,25 4
 
Diaľka
4 Bernátová Dominika 363 7
15 Indrišková Timea 240
 
Kriket
2 Bernátová Dominika 28,86 9
6 Dobošová Kamila 18,74 5
 
4x60m
1 ASKTT "B" AK AŠK Slávia Trnava 39,67 11
4 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 40,59 7
9 ASKTT "C" AK AŠK Slávia Trnava 46,21 2

5. kolo ZsAZ najmladšieho žiactva, Nové Zámky 10.9.2017

« December 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz