top_image

Juniori aj juniorky zvíťazili v súťaži družstiev ZsAZ pre rok 2017

Nové Mesto nad Váhom 26. augusta - Záverečné kolo oblastnej súťaže družstiev majú za sebou kategórie ml. žiakov, dorastu a juniorov. Najlepšie si v celkovom hodnotení celosezónnej súťaže počínali naši juniori a juniorky, keď obe družstvá zvíťazili. Na 5. kolo súťaže sme získali celkovo až 18 umiestnení v prvej trojke. Prvé miesto získali Andrej Žák, Ema Haršányová, Chantal Mbontarová, Oliver Kravárik, Matúš Varo, Martin Hlaváček a Ondrej Moravčík. 

Kompletné výsledky 4. kola dorastu a 5. kola mladších žiakov nájdete tu.

Juniori:
Guľa 6 kg
2 Žák Andrej 9,10 7
 
Disk 1,75 kg
2 Kormúrt Dávid 28,59 7
 
Oštep 800 g
1 Žák Andrej 28,66 9
 
Kladivo 6 kg
1 Žák Andrej 26,74 9
 
Juniorky:
100m
1 Haršányová Ema 15,40 9
 
200 m
2 Mbontarová Chantal 29,93 7
 
400m
(1. ženy) Máčalová Terézia 64,50
1 Mbontarová Chantal 66,86 9
 
800 m
1 Haršányová Ema 2:56,41 9
 
Dorastenci:
100 m
10 Moravčík Jakub 13,01 4
 
200 m
16 Moravčík Jakub 26,83
 
Disk 1,5 kg
7 Branišovič Filip 24,80 4
 
Oštep 700 g
2 Hrotko Patrik 39,70 9
 
Kladivo 5 kg
5 Branišovič Filip 24,80 6
 
Dorastenky:
100 m
4 Križanová Viktória 13,59 7
10 Mihoková Petra 14,23 1
15 Ďurišová Hana 14,50
22 Koláriková Lesana 15,40
22 Haršányová Ema 15,40
 
200 m
7 Križanová Viktória 28,17 5
17 Mihoková Petra 30,68
 
800 m
5 Sedgwick Carina Lara 3:00,43 7
 
100 m prek.
3 Haršányová Kristína 16,17 8
6 Koláriková Lesana 18,45 5
 
Diaľka
5 Ďurišová Hana 462 6
 
Výška
2 Haršányová Kristína 163 11
 
Guľa 3 kg
14 Danielová Chiara 7,70
 
Disk 1 kg
7 Danielová Chiara 20,98 4
 
Oštep 500 g
7 Haršányová Kristína 25,59 4
 
Kladivo 3 kg
3 Danielová Chiara 32,16 8
 
Mladší žiaci:
60 m
8 Varo Matúš 8,85 3
20 Poláček Adam 9,84
22 Vadovič Daniel 9,93
 
150 m
23 Moravčík Ondrej 10,03
27 Prodaj Mário 10,33
9 Varo Matúš 22,49 2
13 Kravárik Oliver 23,47
14 Straka Roan 24,75
18 Prodaj Mário 26,28
19 Gál Tomáš 26,37
 
600 m
1 Kravárik Oliver 1:42,78 11
8 Straka Roan 1:57,55 3
12 Hlaváček Martin 2:04,33
 
60 m prek.
4 Hlaváček Martin 12,37 7
6 Karper Ivan 13,50 5
 
Diaľka
17 Vadovič Daniel 309
 
Výška
6 Kocian Jakub 130 5
9 Karper Ivan 120 2
 
Guľa 3 kg
7 Remiš Ondrej 7,32 4
9 Gál Tomáš 6,85 2
 
Kriket
5 Moravčík Ondrej 48,03 6
12 Remiš Ondrej 34,97
15 Poláček Adam 30,09
 
4x60m
1 Varo, Hlaváček, Kravárik, Moravčík 35,88 11
 
Mladšie žiačky:
60 m
17 Pacalajová Lucia 9,62
24 Mlíchová Kamila 9,74
30 Rauschová Ema 10,07
36 Ďurišová Katarína 10,28
40 Kramárová Zuzana 10,38
6 Krokvicová Hana 22,02 5
11 Michalčíková Sofia 22,96
19 Chynoranská Erika 23,64
22 Mlíchová Kamila 24,17
26 Pecková Aneta 24,93
30 Kramárová Zuzana 25,78
31 Pauleová Alžbeta 25,84
34 Ďurišová Katarína 26,21
 
600 m
2 Sedgwick Nina 2:02,63
4 Zeleňová Tatiana 2:03,57
8 Rauschová Ema 2:14,65
 
60 m prek.
5 Urminská Ema 11,58 6
8 Sedgwick Nina 14,16 3
 
Diaľka
17 Pauleová Alžbeta 375
21 Bernátová Dominika 353
 
Výška
5 Urminská Ema 130 5
 
Guľa 3 kg
9 Pecková Aneta 6,41 2
 
Kriket
2 Chynoranská Erika 50,69 9
3 Pacalajová Lucia 46,52 8
4 Michalčíková Sofia 41,67 7
8 Bernátová Dominika 33,65 3
 
4x60 m
3 Krokvicová, Urminská, Chynoranská, Michalčíková  35,03 8
11 Pecková, Pauleová, Sedgwick, Zeleňová 38,59
13 Kramárová, Mlíchová, Ďurišová, Rauschová 39,09

« October 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Z majstrovstiev ZsAZ máme 18 medailí
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz