top_image

Z Brna sme si priviezli tri cenné kovy

Brno 7.-9. septembra - Aj tento rok sa naši žiaci zúčastnili medzinárodných atletických pretekov pod názvom European Kid´s Athletics Games, ktoré sa pravidelne konajú v Brne. Slávisti sa v silnej konkurencií vôbec nestratili a okrem osobných rekordov sme si domov priviezli aj tri cenné kovy. Na najvyšší stupienok sa postavila Veronika Mečiarová, ktorá zvíťazila v behu na 100m prekážok. Dve strieborné medaily pridali žiaci Rastislav Paulíny a Matej Pobjecky obaja v skoku do diaľky vo svojej kategórií. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu

Chlapci:
60m R
5 7 126 POBJECKÝ MATEJ 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.00
1 6 113 KAROL TIMOTEJ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.41
2 4 125 PAULÍNY RASTISLAV 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.86
3 2 131 ZACHAR LUKÁŠ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.96
1 5 124 PAČES VIKTOR 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.12
4 1 127 REMIŠ MICHAL 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.61
4 8 106 BLEŠČÁK TOMÁŠ 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.65
7 2 128 SUROVÝ SAMUEL 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.51
3 4 107 BRANDERSKÝ SEBASTIAN 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.99
5 6 129 VALÁŠEK BRANISLAV 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.16
3 1 123 MORAVČÍK JAKUB 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.72
2 2 119 KYSELICA MARTIN 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.10
4 3 109 FABIÁN FILIP 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.35
4 4 130 VALENT ONDREJ 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.65
 
60m F "A"
5 6 113 KAROL TIMOTEJ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.62
 
60m F "B"
2 6 126 POBJECKÝ MATEJ 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.89
 
150m
4 6 107 BRANDERSKÝ SEBASTIAN 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 21.49
2 6 129 VALÁŠEK BRANISLAV 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 22.43
 
300m
5 7 123 MORAVČÍK JAKUB 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 44.87
5 8 119 KYSELICA MARTIN 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 40.89
7 7 109 FABIÁN FILIP 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 45.16
6 5 130 VALENT ONDREJ 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 45.95
 
800m
10 15 128 SUROVÝ SAMUEL 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 2:38.49
5 13 124 PAČES VIKTOR 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 2:54.07
3 2 105 BARTEK DENIS 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 2:35.69
 
1500m
8 9 123 MORAVČÍK JAKUB 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 5:25.85
 
100m prek. R
4 2 112 HROTKO PATRIK 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 14.93
 
Diaľka Q
20 25 106 BLEŠČÁK TOMÁŠ 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.95
18 2 130 VALENT ONDREJ 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.02
4 25 107 BRANDERSKÝ SEBASTIAN 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.24
27 14 129 VALÁŠEK BRANISLAV 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.38
3 13 126 POBJECKÝ MATEJ 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.18
3 4 125 PAULÍNY RASTISLAV 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.80
4 13 113 KAROL TIMOTEJ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.66
10 11 131 ZACHAR LUKÁŠ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.08
3 17 127 REMIŠ MICHAL 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.12
10 5 124 PAČES VIKTOR 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.33
 
Diaľka F
2 6 125 PAULÍNY RASTISLAV 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.72
5 4 113 KAROL TIMOTEJ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.49
2 6 126 POBJECKÝ MATEJ 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.67
 
Kriket Q
11 13 131 ZACHAR LUKÁŠ 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 45.57
11 16 107 BRANDERSKÝ SEBASTIAN 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 40.18
19 17 129 VALÁŠEK BRANISLAV 2002 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 30.07
 
Oštep
8 18 112 HROTKO PATRIK 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 39.72
 
4x60m
3 6 A Karol, Paulíny, Remiš, Pobliecky AK AŠK Slávia Trnava - SVK 34.26
5 2 B Branderský, Zachar, Bleščák, Bartek AK AŠK Slávia Trnava - SVK 36.55
5 2 A Fabian, Valent, Moravčík, Kyselica AK AŠK Slávia Trnava - SVK 33.56
 
Dievčatá
60m R
4 8 115 KRISTOVÁ EMMA 2005 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.72
4 8 111 HAYDENOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 09.71
2 4 108 ĎURIŠOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.71
1 3 104 BARČÁKOVÁ REBEKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.23
3 7 116 KRIŽANOVÁ VIKTÓRIA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.26
6 6 122 MIHOKOVÁ PETRA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.82
2 1 121 MEČIAROVÁ VERONIKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.50
1 1 117 KUDLOVÁ DENISA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.49
 
60m F "A"
7 6 108 ĎURIŠOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.81
 
60m F "B"
5 1 116 KRIŽANOVÁ VIKTÓRIA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.37
6 3 104 BARČÁKOVÁ REBEKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 08.39
 
300m
4 5 116 KRIŽANOVÁ VIKTÓRIA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 45.33
5 2 104 BARČÁKOVÁ REBEKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 46.54
5 4 117 KUDLOVÁ DENISA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 47.07
4 7 122 MIHOKOVÁ PETRA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 49.54
5 1 110 HARŠÁNYOVÁ KRISTÍNA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 44.65
6 5 118 KUROVSKÁ KRISTÍNA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 46.83
5 3 114 KRAJČOVIČOVÁ PETRA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 48.63
 
600m
10 11 120 MARKOVÁ MÁRIA 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 2:21.45
 
100m prek. R
1 6 121 MEČIAROVÁ VERONIKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 16.08
2 6 110 HARŠÁNYOVÁ KRISTÍNA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 16.78
7 2 118 KUROVSKÁ KRISTÍNA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 18.76
4 7 114 KRAJČOVIČOVÁ PETRA 2000 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 21.53
 
100m prek. F
1 4 121 MEČIAROVÁ VERONIKA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 16.28
 
Diaľka Q
12 16 115 KRISTOVÁ EMMA 2005 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.41
21 20 120 MARKOVÁ MÁRIA 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.31
11 16 122 MIHOKOVÁ PETRA 2001 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 4.33
15 16 108 ĎURIŠOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 3.95
23 7 111 HAYDENOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 2.91
 
Kriket
26 7 120 MARKOVÁ MÁRIA 2004 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 27.04
21 9 111 HAYDENOVÁ HANA 2003 AK AŠK Slávia Trnava - SVK 24.66
 
4x60m
8 37 A Marková, Kristová, Ďurišová, Haydenová AK AŠK Slávia Trnava - SVK 37.17
1 6 A Mečiarová, Križaňová, Barčáková, Kurovská AK AŠK Slávia Trnava - SVK 32.02
3 2 B Haršányová, Krajčovičová, Kudlová, Mihoková AK AŠK Slávia Trnava - SVK 34.80
 

« September 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Výsledky 4. kolo st.žiakov a 5. kolo najml. žiakov - Nové Zámky 1.9. Naši najmladší žiaci štvrtý, najmladšie žiačky piate v súťaži družstiev ZsAZ
2
3
4
5
6
7
8
9
Výsledky 4. kola dorastencov a 5. kola ml. žiakov - Nové Zámky 9.9.
10
11
12
13
14
15
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
16
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz