top_image

Úspešné halové M-ZsAZ 2015

Bratislava 8. februára - Víkend v atletickej hale Elán sa niesol v znamení halových majstrovstiev Západoslovenskej oblasti. Z vysokej účasti našich atlétov, takmer 60 pretekárov, sa nám podarilo vyťažiť až 18 medailových umiestnení. Po dve medaile do tejto bilancie prispeli Veronika Mečiarová (800m a 60m prek.), Mihálik Matej (60m a 200m), Michaela Pešková (400m a 800m), Silvia Šalgovičová (60m a 200m) a Ema Chovanová (200m a 400m). Všetkým pretekárom gratulujeme k výborným výkonom.

Kompletné výsledky majstrovstiev nájdete tu

Žiaci:
60m R
5 Karol Timotej 8,77
3 Valent Ondrej 9,13
3 Surový Samuel 9,83
4 Pačes Viktor 9,87
5 Fabián Filip 10,03
 
150m
22 Fabián Filip 20,79
27 Paulíny Rastislav 22,06
31 Karol Timotej 22,51
32 Bleščák Tomáš 22,66
35 Zachar Lukáš 24,07
 
300m
16 Chvíla Jakub 47,21 SB
21 Valášek Branislav 51,51 SB
26 Kročka Marek 55,59
 
800m
8 Bartek Denis 2:42,25
10 Pačes Viktor 3:10,20
 
1500m
6 Valent Ondrej 5:37,00
9 Surový Samuel 5:47,25
 
60m prek.
6 Hrotko Patrik 10,04 SB
8 Paulíny Rastislav 11,19
10 Zachar Lukáš 12,57
13 Valášek Branislav 12,89
 
Diaľka
7 Paulíny Rastislav 437
10 Valent Ondrej 402
16 Surový Samuel 336
 
Výška
9 Bleščák Tomáš 130
 
Guľa
5 Krist Tomáš 9,96 SB
16 Kročka Marek 5,83
 
Žiačky:
60m R
6 Križanová Viktória 8,54
7 Ďurišová Hana 9,33
5 Hulíková Tamara 10,11 SB
 
60m F
4 Križanová Viktória 8,52 SB
 
150m
8 Križanová Viktória 21,45
32 Beťková Júlia 23,37 SB
34 Ďurišová Hana 23,53
43 Augustínová Lucia 24,69
44 Koláriková Lesana 24,80
50 Hulíková Tamara 25,67 SB
 
300m
4 Križanová Viktória 45,68
7 Haršányová Kristína 47,70
9 Krajčovičová Petra 50,08
 
800m
3 Mečiarová Veronika 2:44,44
11 Šmičková Emma 3:06,44 SB
 
60m prek.
3 Mečiarová Veronika 10,36 SB
6 Haršányová Kristína 10,74
15 Krajčovičová Petra 12,91  
16 Koláriková Lesana 12,92
 
Diaľka
3 Haršányová Kristína 467
27 Beťková Júlia 341
 
Výška
9 Augustínová Lucia 125
 
Guľa
17 Ščasnovičová Soňa 6,89 SB
 
Dorastenci:
60m R
2 Mihálik Matej 7,45 SB
6 Malý Daniel 7,78 SB
 
60m F
1 Mihálik Matej 7,44 SB
4 Malý Daniel 7,79
 
200m
2 Mihálik Matej 24,82
 
400m
1 Žaludek Ondřej 53,67
6 Malý Daniel 57,69
10 Talapa Šimon 61,42
 
800m
2 Jankovič Marek 2:05,30 SB
 
Diaľka
4 Malý Daniel 519
 
Guľa
2 Branderský Kristián 14,22 SB
4 Žák Ivan 12,34
12 Gabalec Adrián 8,32
13 Žák Andrej 7,96
 
Dorastenky:
60m R
5 Pišková Janka 9,03
 
200m
2 Chovanová Ema 26,46
16 Pišková Janka 30,24  SB
19 Maceková Barbora 30,41
22 Harčaríková Andrea 31,77
 
400m
1 Chovanová Ema 59,56 0,232
 
3000m
2 Branišovičová Paulín 12:34,45
 
60m prek.
7 Kudlačová Martina 11,57 SB
8 Harčaríková Andrea 14,37
 
Diaľka
9 Kudlačová Martina 428
 
Výška
4 Kudlačová Martina 135
 
Guľa
6 Filka Nikol 9,79
 
Muži:
60m R
3 Šajbidor Marek 7,03
2 Pačes Viliam 7,83 SB
2 Nemochovský Martin 8,50
 
200m
4 Šajbidor Marek 23,04
22 Mika Adam 25,41
26 Pačes Viliam 26,25
27 Nemochovský Martin 28,52
 
400m
4 Karel Michal 53,05 0,171
6 Mika Adam 56,28 0,178
 
3000m
5 Brehovský Mário 9:40,79
 
60m prek.
2 Karel Michal 8,68
 
Diaľka
7 Pačes Viliam 503
 
Ženy:
60m R
4 Čavajdová Natália 8,69 0,175 SB
6 Hanáková Denisa 8,86 0,179 SB
1 Šalgovičová Sylvia 7,99 0,165
 
60m F
3 Šalgovičová Sylvia 7,98 0,146 SB
 
200m
2 Šalgovičová Sylvia 25,46
7 Máčalová Terézia 27,83
11 Čavajdová Natália 28,42
 
400m
1 Pešková Michaela 56,58 0,162
5 Máčalová Terézia 61,82 0,215
7 Vajglová Nikola 63,09 0,192
 
800m
1 Pešková Michaela 2:22,19
2 Vajglová Nikola 2:35,18
 
1500m
1 Klčová Veronika 5:17,11
 
*kategória juniorov a junioriek nebola zvlášť vyhodnocovaná

« February 2021 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz