top_image

Oblastná súťaž družstiev ZsAZ pokračovala počas víkendu

Nové Mesto nad Váhom 20. júna - Predposledné kolo oblastnej súťaže družstiev staršieho a najmladšieho žiactva absolvovali naši atléti v Novom Meste nad Váhom. Až jedenásť našich atlétov získalo umiestnenie v prvej trojke, avšak jediné prvenstvo si pripísala Veronika Mečiarová v behu na 300m prek., keď zvíťazila časom 50,07s. 

Výsledky preteku nájdete tu

Starší žiaci:
60m R
3 Kyselica Martin 8,32
7 Valent Ondrej 9,00 SB
2 Moravčík Jakub 8,99
6 Švec Dominik 10,12 SB
 
60m F "B"
4 Kyselica Martin 8,24 SB
 
150m
9 Kyselica Martin 19,61
11 Moravčík Jakub 21,20
12 Valent Ondrej 21,86
16 Pačes Viktor 23,14 SB
 
300m
2 Kyselica Martin 40,61 SB
11 Moravčík Jakub 44,79 SB
12 Valent Ondrej 45,62 SB
16 Pačes Viktor 51,47 SB
 
100m prek.
2 Hrotko Patrik 15,12
 
300m prek.
2 Hrotko Patrik 45,06 SB
 
Diaľka
11 Švec Dominik 358
 
Guľa
8 Krist Tomáš 9,59 SB
 
Disk
4 Krist Tomáš 33,16 SB
 
Oštep
3 Hrotko Patrik 34,98
 
Kladivo
3 Krist Tomáš 26,61
 
Najmladší žiaci:
60m R
2 Pecko Róbert 9,90
6 Straka Roan 10,25
6 Rizman Lukáš 13,28 SB
1 Horňák Maroš 10,80
2 Mlej Samuel 12,28
 
60m F "B"
1 Pecko Róbert 9,77 SB
 
150m
12 Horňák Maroš 27,06
14 Mlej Samuel 30,09 SB
15 Rizman Lukáš 37,65
 
300m
10 Pecko Róbert 59,26
 
Staršie žiačky:
60m R
5 Križanová Viktória 8,59
7 Kudlová Denisa 8,89
3 Jindrová Estér Júlia 9,51 SB
4 Bošnáková Ema 9,57 SB
5 Pravdová Júlia 9,77 SB
 
60m F "A"
5 Križanová Viktória 8,59 =SB
 
60m F "B"
1 Kudlová Denisa 8,89 =SB
 
150m
4 Križanová Viktória 20,41 SB
7 Mihoková Petra 22,06 SB
14 Bošnáková Ema 23,71 SB
 
300m
2 Križanová Viktória 45,35
5 Jindrová Estér Júlia 49,84 SB
9 Pravdová Júlia 52,74
 
800m
2 Kudlová Denisa 2:41,52
 
100m prek.
2 Mečiarová Veronika 16,54
4 Barčáková Rebeka 17,92 SB
 
300m prek.
1 Mečiarová Veronika 50,07
3 Barčáková Rebeka 53,46
5 Krajčovičová Petra 56,16
 
Diaľka
5 Mihoková Petra 451 SB
11 Mečiarová Veronika 396
 
Výška
3 Haršányová Kristína 140
 
Guľa
18 Ščasnovičová Soňa 6,72
 
Oštep
6 Barčáková Rebeka 22,68
9 Haršányová Kristína 19,55
 
Kladivo
9 Ščasnovičová Soňa 20,10
 
4x60m
2. ASKTT 35,67
 
Najmladšie žiačky:
60m R
2 Kristová Emma 9,77 SB
7 Hrotková Natália 11,31
3 Kročková Natália 10,51
3 Fáberová Nataša 11,12 SB
6 Hlubinová Izabela 11,34 SB
3 Pravdová Veronika 11,94 SB
5 Hlubinová Karolína 13,53
 
60m F "B"
3 Kristová Emma 9,61 SB
 
150m
7 Kristová Emma 24,27 SB
13 Hlubinová Izabela 27,97 SB
15 Hrotková Natália 28,32 SB
19 Pravdová Veronika 30,71 SB
 
300m
8 Fáberová Nataša 61,33
10 Kročková Natália 61,94
 
60m prek.
4 Jindrová Margita Már 13,79 SB
 
Diaľka
6 Kristová Emma 359
7 Jindrová Margita Már 340 SB
 
4x60m
5. ASKTT 44,46

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz