top_image

Naši mladí atléti úspešní na domácom štadióne

Trnava 16. mája - Na našom domácom atletickom štadióne sa počas víkendu konalo 2. kolo oblastnej súťaže družstiev mladšieho žiactva a dorastu. Do bojov o ďalšie body do súťaže sa zapojilo až 74 našich mladých nádejí. Plný bodový zisk a teda prvé miesto sme si vybojovali až 11 krát. Prvenstvo získali Matej Lánik, Marek Jankovič, Michal Karel, Ema Chovanová, Terka Máčalová, Nikol Filka, Sebastián Branderský, Rasťo Paulíny a štafety dorastencov na 4x100m a mladších žiakov na 4x60m.

Kompletné výsledky pretekov nájdete tu

Dorastenci:
100m R
2 Karel Michal 11,62
5 Nemochovský Martin 12,76
 7 Fabián Filip 13,45 SB
1 Mihálik Matej 11,64
5 Kyselica Martin 13,02 SB
1 Lánik Matej 11,60 SB
 
100m F "A"
1 Lánik Matej 11,51 SB
2 Mihálik Matej 11,58 SB
 
100m F "B"
2 Karel Michal 11,78
7 Nemochovský Martin 13,03
8 Kyselica Martin 13,13
 
200m
2 Lánik Matej 23,41 SB
4 Mihálik Matej 24,12 SB
14 Kyselica Martin 27,01 SB
15 Moravčík Jakub 28,62
16 Fabián Filip 28,97
 
400m
3 Moravčík Jakub 65,93
 
800m
7 Remiš Tomáš 2:24,19 SB
8 Jobb Adam 2:24,22 SB
9 Jindra Pavol 2:38,98
 
3000m
1 Jankovič Marek 9:39,28
 
110m prek.
2 Malý Daniel 15,82
 
400m prek.
400m pr.cel.poradie dorastenci
1 Karel Michal 56,15
2 Malý Daniel 60,15
4 Žaludek Ondřej 60,92
5 Hrotko Patrik 65,01
 
Diaľka
6 Nemochovský Martin 497 SB
7 Remiš Tomáš 494
 
Guľa
3 Branderský Kristián 13,13
5 Žák Ivan 11,95
11 Žák Andrej 7,90
 
Disk
2 Branderský Kristián 37,92
6 Gabalec Adrián 28,01 SB
8 Žák Ivan 27,42
10 Krist Tomáš 22,23
 
Oštep 700g
5 Hrotko Patrik 32,07
6 Gabalec Adrián 25,87 SB
7 Žák Andrej 23,38
 
Oštep 800g
2 Takáč René 38,82
 
Kladivo
3 Žák Ivan 34,30
5 Branderský Kristián 32,04
7 Žák Andrej 24,92 SB
8 Krist Tomáš 22,81
 
4x100m
1. Kyselica, Lánik, Malý, Mihálik 47,47
2. Hrotko, Nemochovský, Žaludek, Karel 48,46
 
Dorastenky:
100m R
4 Lauková Karin 13,84
6 Martinátová Maria Lu 14,71
3 Križanová Viktória 13,54 SB
5 Máčalová Terézia 13,72
7 Pišková Janka 14,18 SB
8 Jindrová Estér Júlia 15,00
3 Barčáková Rebeka 13,30 SB
4 Mihoková Petra 14,33 SB
5 Kudlová Denisa 14,43
6 Haršányová Ema 14,82
1 Chovanová Ema 12,67
5 Junásková Daniela 13,87 SB
 
100m F "A"
1 Chovanová Ema 12,51 SB
8 Barčáková Rebeka 13,25 SB
 
100m F "B"
3 Máčalová Terézia 13,37 SB
 
200m
2 Chovanová Ema 98070 25,67 SB
8 Barčáková Rebeka 27,70 SB
11 Križanová Viktória 28,44 SB
16 Izakovičová Marcela 29,00
20 Junásková Daniela 29,80
22 Pišková Janka 30,35
23 Indrišková Karin 30,51
24 Krajčovičová Petra 30,58
25 Mihoková Petra 30,60
30 Koláriková Lesana 32,32
33 Martinátová Maria Lu 32,97
 
400m
8 Haršányová Ema 68,89
13 Jindrová Estér Júlia 76,19
 
800m
4 Klčová Veronika 2:33,65
7 Mečiarová Veronika 2:37,75
11 Kurovská Kristína 2:45,82
12 Kudlová Denisa 2:48,16
15 Šmičková Emma 2:56,36 SB
 
100m prek.
3 Mečiarová Veronika 16,24 SB
7 Kurovská Kristína 17,64
8 Kudlačová Martina 18,79 =SB
9 Koláriková Lesana 19,84
 
400m prek.
1 Máčalová Terézia 68,09 SB
4 Krajčovičová Petra 79,04
 
2000m prek.
3 Vajglová Nikola 8:56,99
 
Diaľka
5 Lauková Karin 476 SB
6 Junásková Daniela 469
12 Indrišková Karin 436 SB
17 Štibraná Barbora 414
18 Mihoková Petra 413
19 Pišková Janka 410
20 Izakovičová Marcela 408
 
Guľa 3kg
5 Filka Nikol 9,22 SB
 
Disk
9 Nováková Klára 17,05
10 Božiková Viera 16,56
11 Filka Nikol 15,35
 
Oštep
9 Božiková Viera 22,70
 
Kladivo
1 Filka Nikol 29,46
 
4x100m
2. Križanová, Kurovská, Mečiarová, Barčáková 52,35
5. Adlerová, Kudlová, Jindrová, Lauková 55,98
7. Chovanová, Izakovičová, Koláriková, Šmičková 56,90
 
Mladší žiaci:
60m R
5 Remiš Ondrej 10,00 SB
2 Bleščák Tomáš 8,87 SB
1 Karol Timotej 8,60 SB
6 Makan Matiáš 10,27
 
60m F "A"
2 Karol Timotej 8,58 SB
4 Bleščák Tomáš 8,91
 
150m
3 Branderský Sebastian 21,45 SB
4 Pobjecký Matej 22,70 SB
6 Surový Samuel 23,39
7 Pačes Viktor 23,60
12 Makan Matiáš 24,88 SB
 
300m
1 Branderský Sebastian 46,29
4 Surový Samuel 49,66
8 Pačes Viktor 52,32
 
1000m
4 Bartek Denis 3:19,08
8 Boor Alexander 3:39,50
10 Valášek Branislav 3:46,70
12 Santner Martin 4:08,95
 
60m prek.
1 Paulíny Rastislav 10,58 SB
3 Remiš Michal 11,58 SB
4 Zachar Lukáš 11,71 SB
7 Valášek Branislav 12,89
 
Diaľka
1 Paulíny Rastislav 480 SB
4 Karol Timotej 440 SB
6 Pobjecký Matej 426 SB
9 Remiš Michal 407 SB
12 Kročka Marek 385
14 Surový Samuel 370 SB
 
Výška
2 Bleščák Tomáš 130
 
Guľa
7 Kročka Marek 7,32
 
Kriket
7 Zachar Lukáš 41,81
10 Valášek Branislav 37,60 SB
16 Remiš Ondrej 27,77
 
4x60m
1. ASKTT 34,67
2. ASKTT 34,97
 
Mladšie žiačky:
60m R
2 Ďurišová Hana 8,96 SB
5 Kristová Emma 9,83 SB
4 Bošnáková Ema 9,74 SB
4 Augustínová Lucia 9,20
5 Hrotková Natália 10,12
 
60m F "B"
5 Ďurišová Hana 9,21
7 Augustínová Lucia 9,42
 
150m
18 Beťková Júlia 22,99 SB
31 Bošnáková Ema 24,27 SB
33 Haydenová Hana 24,38
36 Kristová Emma 24,87 SB
54 Hrotková Natália 29,57
 
300m
23 Hulíková Tamara 55,96
 
60m prek.
5 Podolanová Stella 12,17
10 Hulíková Tamara 12,86 SB
13 Haydenová Hana 13,88
15 Jindrová Margita Már 14,77
 
Diaľka
3 Beťková Júlia 432 SB
7 Ďurišová Hana 416
10 Podolanová Stella 399
27 Jindrová Margita Már 325 =SB
 
Výška
9 Augustínová Lucia 130 =SB
 
Guľa
7 Ščasnovičová Soňa 6,81
 
Kriket
24 Haydenová Hana 24,93
27 Ščasnovičová Soňa 21,10 SB
 
4x60m
4. Hulíková, Augustínová, Podolanová, Beťková 36,44
9. Ďurišová, Jindrová, Kristová, Bošnáková 38,42

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz