top_image

E. Chovanová stotinu od limitu na MS do 17 rokov

Nové Zámky 30. mája - Oblastná súťaž družstiev Západoslovenského atletického zväzu pokračovala cez víkend 3. kolom v Nových Zámkoch. Naši atléti získali osem prvých umiestnení a jeden z najlepších výkonov celého preteku podala Ema Chovanová v behu na 200m, keď jej časom 25,36s unikol IAAF limit na majstrovstvá sveta do 17 rokov v Cali (Kolumbia) iba o jedinú stotinu. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu.

Dorastenci:
100m R
3 Nemochovský Martin 13,07
6 Fabián Filip 13,67
 
100m F "B"
2 Nemochovský Martin 12,90 SB
5 Fabián Filip 13,56 SB
 
200m
3 Kyselica Martin 27,57
 
400m
1 Kyselica Martin 58,06
 
110m prek.
2 Karel Michal 15,31
3 Hrotko Patrik 24,41
 
400m prek.
1 Karel Michal 56,67
3 Žaludek Ondřej 1:02,12 SB
 
Diaľka
5 Nemochovský Martin 507 SB
 
Guľa
3 Žák Ivan 12,40
 
Disk
5 Gabalec Adrián 27,15
6 Krist Tomáš 25,93
8 Žák Andrej 19,07
 
Kladivo
5 Žák Ivan 34,30
6 Žák Andrej 29,82 SB
7 Krist Tomáš 22,02
 
100-200-300-400
1. Fabián, Kyselica, Hrotko, Žaludek 2:16,00
 
Dorastenky:
100m R
1 Chovanová Ema 12,91
1 Maceková Barbora 13,79 SB
3 Kubanyiová Nina 13,94
4 Lauková Karin 14,04
1 Vajglová Nikola 13,81
3 Pišková Janka 14,44
 
100m F "A"
1 Chovanová Ema 12,91
6 Maceková Barbora 13,79 SB
8 Lauková Karin 14,04 SB
 
100m F "B"
2 Vajglová Nikola 13,81
3 Kubanyiová Nina 13,94
7 Pišková Janka 14,44
 
200m
1 Chovanová Ema 25,36
3 Máčalová Terézia 26,48 SB
7 Vajglová Nikola 28,46 SB
8 Kubanyiová Nina 28,51  SB
13 Pišková Janka 30,28
16 Koláriková Lesana 32,57
 
400m
6 Haršányová Ema 1:10,90 SB
 
1500m
3 Klčová Veronika 5:12,86 SB
 
100m prek. R
3 Kudlačová Martina 18,67
4 Koláriková Lesana 19,65
 
400m prek.
1 Máčalová Terézia 1:07,89
 
Diaľka
5 Kudlačová Martina 486 SB
8 Maceková Barbora 472
12 Lauková Karin 449
13 Junásková Daniela 448
 
Guľa
6 Sýkorová Tatiana 8,06
 
Disk
7 Mrázová Alexandra 16,02
9 Božiková Viera 13,81
 
Oštep
9 Božiková Viera 22,56
10 Sýkorová Tatiana 18,68
 
Kladivo
3 Božiková Viera 24,15 SB
6 Mrázová Alexandra 19,91
 
100 - 200 - 300 - 400
1. Lauková, Maceková, Chovanová, Haršányová 2:33,33
 
Mladší žiaci:
60m R
6 Pobjecký Matej 9,13
 
60m F "A"
8 Pobjecký Matej 9,33
 
150m
5 Pobjecký Matej 22,59 SB
6 Zachar Lukáš 22,70 SB
8 Surový Samuel 23,00 SB
12 Pačes Viktor 23,90
2 Branderský Sebastian 47,51
3 Bleščák Tomáš 48,18
4 Surový Samuel 48,31 SB
8 Valášek Branislav 50,73 SB
11 Kročka Marek 54,31 SB
 
600m
2 Bartek Denis 1:47,68 SB
8 Pačes Viktor 2:06,79
10 Santner Martin 2:07,85
11 Boor Alexander 2:08,03
 
60m prek.
2 Branderský Sebastian 11,65
3 Zachar Lukáš 12,41
5 Valášek Branislav 13,23 SB
 
Diaľka
2 Bleščák Tomáš 452
4 Pobjecký Matej 426 =SB
 
Guľa
7 Kročka Marek 7,87 SB
 
Kriket
2 Zachar Lukáš 43,72 SB
5 Branderský Sebastian 40,79
11 Valášek Branislav 34,73
 
4x60m
1 Bartek, Pačes, Surový, Bleščák 35,55
 
Mladšie žiačky:
60m R
1 Ďurišová Hana 8,93
6 Augustínová Lucia 9,25
6 Juráková Zuzana 9,66 SB
8 Kristová Emma 9,89
 
60m F "A"
8 Ďurišová Hana 9,14
 
60m F "B"
6 Augustínová Lucia 9,36
 
150m
12 Beťková Júlia 22,96 SB
21 Juráková Zuzana 24,32
26 Kristová Emma 24,84 SB
 
300m
6 Pravdová Júlia 50,73 SB
19 Haydenová Hana 53,94
21 Hulíková Tamara 54,56 SB
 
60m prek. R
8 Podolanová Stella 12,39
11 Hulíková Tamara 12,86 =SB
12 Haydenová Hana 13,34 SB
 
Diaľka
15 Beťková Júlia 395
16 Ďurišová Hana 393
22 Podolanová Stella 356
24 Pravdová Júlia 348
 
Výška
7 Augustínová Lucia 125
 
4x60m
2. Hulíková, Augustínová, Podolanová, Beťková 36,15
6. Haydenová, Kristová, Pravdová, Juráková 37,71

« June 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
Výsledky z 3. kola súťaže družstiev ZsAZ ml. žiactva a dorastu - N.M.n.Váhom 3.6.
4
5
6
7
8
9
Na medzištátnom stretnutí dorastencov v Slovinsku i trio našich slávistov
10
Výsledky 3.kola súťaže družstviev ZsAZ najml. a starších žiakov - Trenčín 10.6.
11
12
13
14
15
16
Na Medzištátnom stretnutí i naša K. Haršányová s novým osobným rekordom - Vyškov 16.6. Výsledky našich atlétov z akademických majstrovstviev SR a memoriálu T. Babiaka - Bratislava 16.6.
17
Výsledky 4. kola mladšieho a najmladšieho žiactva - Skalica 17.6.
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz