top_image

Družstvá st. žiakov tretie, najmladšie žiačky piate, žiaci šiesty

Nitra 5. septembra –  Záver oblastnej súťaže družstiev staršieho žiactva (4. kolo) a najmladšieho žiactva (5.kolo) prebehol už za jesenného počasia v Nitre. Družstvá starších žiakov a žiačok obsadili zhodne tretie miesto. V kategórii  najmladšieho žiactva  si  piate miesto vybojovali najmladšie žiačky. Mladší žiaci obsadili po 5.kolách konečné šieste miesto.

Kompletné výsledky nájdete tu.

Starší žiaci:
60m
2 Kyselica Martin 8,35
3 Fabián Filip 8,43
6 Pačes Viktor 9,40
 
60m F "A"
8 Kyselica Martin 8,38
 
60m F "B"
3 Fabián Filip 8,45
 
150m
5 Kyselica Martin 19,56
7 Fabián Filip 20,55
10 Valent Ondrej 21,45
11 Moravčík Jakub 21,49
15 Pačes Viktor 22,69
18 Surový Samuel 23,30
21 Remiš Michal 23,87
 
300m
3 Kyselica Martin 41,09
11 Moravčík Jakub 45,55
12 Valent Ondrej 45,86
15 Surový Samuel 49,75
 
110m prek.
3 Hrotko Patrik 15,24
7 Remiš Michal 19,56
 
300m prek.
3 Hrotko Patrik 45,20
 
Guľa
7 Krist Tomáš 9,25
 
Disk
4 Krist Tomáš 32,15
 
Oštep
1 Hrotko Patrik 36,54
 
Kladivo
3 Krist Tomáš 27,04
 
4x300m
4. Surový, Moravčík, Valent, Fabián 3:18,32
 
Staršie žiačky:
60m R
2 Ďurišová Hana 8,94
2 Kudlová Denisa 8,72
1 Križanová Viktória 8,48
 
60m F "A"
2 Križanová Viktória 8,52
7 Kudlová Denisa 9,04
 
60m F "B"
1 Ďurišová Hana 8,84
 
150m
2 Križanová Viktória 20,53
8 Ďurišová Hana 22,48
14 Koláriková Lesana 24,03
 
300m
3 Krajčovičová Petra 48,68
 
800m
2 Kudlová Denisa 2:47,02
 
100m prek.
1 Mečiarová Veronika 16,25
3 Haršányová Kristína 17,04
8 Koláriková Lesana 19,84
15 Krajčovičová Petra 22,62
 
300m prek.
1 Mečiarová Veronika 49,32
 
Diaľka
7 Haršányová Kristína 458
17 Ďurišová Hana 391
 
Výška
1 Haršányová Kristína 150
 
Guľa
17 Ščasnovičová Soňa 6,68
 
Kladivo
6 Ščasnovičová Soňa 22,36
 
4x300m
1 Križanová, Krajčovičová, Kudlová, Mečiarová 3:10,88
 
Najmladší žiaci:
60m
2 Pecko Róbert 9,86
5 Marko Ondrej 11,02
7 Jarabica Ondrej 12,43
3 Straka Roan 10,23
5 Gál Tomáš 10,69
7 Babka Peter 11,50
 
60m F "A"
8 Pecko Róbert 9,99
 
150m
4 Moravčík Ondrej 24,31
12 Jarabica Juraj 27,60
13 Remiš Ondrej 27,94
14 Marko Ondrej 28,19
15 Gál Tomáš 28,49
17 Jarabica Ondrej 34,48
 
300m
8 Straka Roan 59,32
9 Pecko Róbert 59,38
 
Diaľka
10 Jarabica Juraj 310
13 Marko Ondrej 284
14 Babka Peter 261
 
Kriket
1 Moravčík Ondrej 41,89
11 Remiš Ondrej 29,71
 
4x60m
4. Moravčík, Remiš, Pecko, Jarabica 41,87
 
Najmladšie žiačky:
60m R
2 Moravčíková Dorotka 10,24
6 Skácelová Ester 11,62
6 Pecková Aneta 11,07
7 Valášková Adela 11,70
6 Zacharová Lujza 11,56
7 Hlubinová Izabela 11,75
5 Urminská Ema 11,26
6 Valášková Gréta 11,42
3 Kristová Emma 9,95
4 Zápražná Tamara 10,39
 
60m F "B"
2 Kristová Emma 9,92
 
150m
1 Fančovičová Terézia 22,58
18 Pecková Aneta 28,12
19 Urminská Ema 28,15
23 Hlubinová Izabela 29,13
24 Valášková Gréta 29,62
25 Valášková Adela 29,85
28 Skácelová Ester 30,95
 
300m
11 Marková Mária 56,95
 
60m prek.
2 Fančovičová Terézia 12,91
4 Marková Mária 13,76
 
Diaľka
1 Fančovičová Terézia 410
7 Kristová Emma 329
11 Moravčíková Dorotka 314
17 Zápražná Tamara 284
21 Zacharová Lujza 258
 
Kriket
4 Marková Mária 27,88
 
4x60m
5 Zápražná, Hlubinová, Moravčíková, Kristová 41,24
8 Zacharová, Skácelová, Valášková, Valášková 47,58

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz