top_image

Družstvá ml. a najml. žiakov pretekali v Trenčíne

Trenčín 13. júna  - Počas víkendu absolvovali ďalšie kolo oblastnej súťaže družstiev aj naši mladší a najmladší žiaci a žiačky, tento krát na atletickom štadióne pri športovom gymnáziu v Trenčíne. V ťažkých podmienkach za veľkého tepla naši mladí atléti získali 12 umiestnení v elitnej trojke, prvenstvo získali Matej Pobjecky (150m a diaľka), štafeta ml. žiakov na 4x60m a Mária Marková (60m prek.). Záver súťaže družstiev bude ešte veľmi zaujímavý a určite zabojujeme o medailové umiestnenia vo všetkých kategóriách. 

Výsledky preteku nájdete tu

Najmladší žiaci:
60m R
2 Pobjecký Matej 8,99 SB
1 Makan Matiáš 10,10
2 Straka Roan 10,19 SB
5 Horňák Maroš 10,51 SB
5 Mlej Samuel 11,97 SB
2 Forro Nikolas 11,31
3 Boris Filip 11,75
5 Jarabica Ondrej 12,63
 
60m F
2 Pobjecký Matej 9,18
 
150m
1 Pobjecký Matej 22,70
11 Horňák Maroš 26,49
15 Jarabica Juraj 28,51 SB
17 Forro Nikolas 29,64
19 Mlej Samuel 30,32
20 Boris Filip 31,80
21 Jarabica Ondrej 33,64
 
300m
9 Straka Roan 59,02
11 Makan Matiáš 61,24
 
Diaľka
1 Pobjecký Matej 421
9 Jarabica Juraj 343
16 Forro Nikolas 273
 
4x60m
2. ASKTT "A" 47,4
 
Mladší žiaci:
60m R
2 Karol Timotej 8,71
4 Paulíny Rastislav 8,97
1 Branderský Sebastian 9,02 SB
4 Surový Samuel 9,61 SB
1 Pačes Viktor 9,65 SB
3 Susko Šimon 10,77
4 Karol Timotej 8,72
5 Paulíny Rastislav 8,89 SB
6 Branderský Sebastian 9,01 SB
 
150m
6 Zachar Lukáš 23,27
 
300m
2 Bartek Denis 46,34 SB
3 Branderský Sebastian 46,52
7 Valášek Branislav 52,42
 
600m
4 Surový Samuel 1:55,24
8 Pačes Viktor 2:09,39
 
60m prek.
2 Paulíny Rastislav 11,25
3 Zachar Lukáš 11,65 SB
4 Branderský Sebastian 11,68
6 Valášek Branislav 13,00 SB
 
Diaľka
2 Paulíny Rastislav 471
6 Karol Timotej 437
9 Bartek Denis 415
12 Kročka Marek 387
17 Surový Samuel 358
 
Guľa
4 Kročka Marek 8,06
 
Kriket
6 Zachar Lukáš 42,56
10 Valášek Branislav 36,15
12 Susko Šimon 26,75
 
4x60m
1. ASKTT "A" 36,6
 
Najmladšie žiačky:
4 Kristová Emma 9,85
1 Zápražná Tamara 10,32 SB
2 Kročková Natália 10,33 SB
5 Hlubinová Izabela 11,50 SB
2 Zacharová Lujza 11,60 SB
3 Hrotková Natália 11,74
4 Pravdová Veronika 11,98
5 Skácelová Ester 12,00
4 Fáberová Nataša 11,63
5 Boledovičová Alica 11,95
 
60m F "B"
4 Kristová Emma 10,02 SB
 
150m
12 Zápražná Tamara 26,59 SB
21 Hlubinová Izabela 30,12
22 Fáberová Nataša 30,26
23 Hrotková Natália 30,27
24 Zacharová Lujza 31,07 SB
25 Pravdová Veronika 31,30
 
300m
4 Kristová Emma 54,63
5 Marková Mária 56,94
 
600m
9 Boledovičová Alica 2:23,20
10 Kročková Natália 2:27,43
 
60m prek.
1 Marková Mária 13,49
 
Kriket
3 Marková Mária 28,15 SB
10 Zápražná Tamara 18,73 SB
14 Zacharová Lujza 12,78 SB
 
4x60m
8 ASKTT "A" 40,80
 
Mladšie žiačky:
60m R
3 Ďurišová Hana 8,99
4 Bošnáková Ema 10,03 SB
5 Ďurišová Hana 9,01
 
150m
6 Ďurišová Hana 22,97 SB
18 Hulíková Tamara 25,26 SB
 
300m
10 Bošnáková Ema 53,67
 
60m prek.
9 Hulíková Tamara 12,66 SB
 
Diaľka
4 Ďurišová Hana 433 SB
 
Guľa
13 Ščasnovičová Soňa 6,23
 
Kriket
20 Ščasnovičová Soňa 20,36

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz