top_image

Dorastenky 4. a dorastenci 6. na M-SR družstiev

Dubnica nad Váhom 4. októbra - Bodku za súťažou družstiev dorastu boli víkendové M-SR. Naše dorastenky obsadili celkové 4. miesto a ostali tesne pred medailovými bránami. Dorastenci sa umiestnili na 6. mieste. Najlepšie umiestnenia získali Matej Lánik (100m 3. miesto), Daniel Malý (400m prek. 2. meisto),  štafeta dorastencov na 4x100m v zložení Fabián, Kyselica, Malý, Lánik (2. miesto) a švédska štafeta v zložení Lánik, Fabián, Hrotko, Kyselica (3. miesto). Medzi dorastenkami Ema Chovanová (400m 1. miesto, 200m 2. miesto), Kristína Haršányová (výška 2. miesto) a opäť štafety na 4x100m v zložení Križanová, Barčáková, Haršányová, Chovanová (3. miesto) a švédska štafeta v zložení Križanová, Barčáková, Haršányová, Chovanová (1. miesto). Gratulujeme všetkým pretekárom! 

Kompletné výsledky majstrovstiev nájdete tu

Dorastenci:
100m R
1 Lánik Matej 11,91 0,171
4 Fabián Filip 13,29 0,177 SB
 
100m F "A"
3 Lánik Matej 11,91 8 0,191 =SB
 
400m
9 Kyselica Martin 57,15 2 0,201 SB
 
110m prek.
5 Malý Daniel 16,46 6 0,167
 
400m prek.
2 Malý Daniel 60,56 9 0,201
7 Hrotko Patrik 63,61 4 0,169 SB
 
Guľa
6 Branderský Kristián 13,32 5
7 Žák Ivan 13,02 4 SB
16 Žák Andrej 8,77 SB
 
Disk
5 Branderský Kristián 36,09 6
10 Krist Tomáš 26,98 1 SB
 
Oštep
6 Hrotko Patrik 37,79 5 SB
8 Žák Ivan 35,18 3
10 Žák Andrej 25,79 1 SB
 
Kladivo
4 Žák Ivan 35,80 7 SB
6 Branderský Kristián 30,48 5
7 Žák Andrej 29,96 4 SB
11 Krist Tomáš 23,28
 
4x100m
2. Fabián, Kyselica, Malý, Lánik 48,79
 
100-200-300-400
3 Lánik, Fabián, Hrotko, Kyselica 2:18,24
 
Dorastenky:
100m R
5 Pišková Janka 14,83 0,171
3 Mihoková Petra 14,62 0,185
3 Barčáková Rebeka 13,88 0,152
4 Križanová Viktória 14,17 0,142
5 Mbontarová Chantal 14,89 0,218
 
100m "B"
4 Barčáková Rebeka 13,45 1 0,190 SB
 
200m
2 Chovanová Ema 26,24 9 0,196
15 Barčáková Rebeka 28,56 0,264
16 Križanová Viktória 29,16 0,210
18 Pišková Janka 31,25 0,300
19 Mihoková Petra 31,46 0,301
 
400m
1 Chovanová Ema 59,28 11 0,311
12 Krajčovičová Petra 68,83 0,307
 
800m
4 Mečiarová Veronika 2:36,58 7
5 Kudlová Denisa 2:39,48 6
 
1500m
8 Haršányová Ema 6:16,71 3
9 Branišovičová Paulín 6:22,68 2
10 Sýkorová Tatiana 6:37,46 1
 
100m prek.
10 Mečiarová Veronika 17,80 1 0,178
12 Kudlačová Martina 19,39 0,201
14 Koláriková Lesana 20,18 0,210
 
400m prek.
5 Haršányová Kristína 73,05 6 0,189
 
Diaľka
6 Kudlačová Martina 498 5
8 Lauková Karin 477 3 SB
9 Maceková Barbora 468 2
14 Izakovičová Marcela 413 SB
 
Výška
2 Haršányová Kristína 155 9 SB
 
Guľa
11 Sýkorová Tatiana 8,63 SB
18 Šimončičová Tereza 7,27
 
Disk
10 Božiková Viera 17,95 1 SB
13 Mrázová Alexandra 15,94
 
Oštep
10 Božiková Viera 19,69 1
11 Sýkorová Tatiana 18,74
 
Kladivo
7 Božiková Viera 26,96 4 SB
10 Šimončičová Tereza 21,96 1
12 Mrázová Alexandra 15,28
 
4x100m
3 Kudlová, Mbontarová, Lauková, Kudlačová 55,96
8 Maceková, Koláriková, Pišková, Mihoková 57,87
10 Izakovičová, Jindrová, Harčaríková, Haršányová 59,07
 
100-200-300-400
1 Križanová, Barčáková, Haršányová, Chovanová 2:25,51
6 Haršányová, Krajčovičová, Mečiarová, Kudlová 2:39,99
8 Koláriková, Jindrová, Harčaríková, Izakovičová 2:45,15

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz