top_image

1. kolo ZsAZ staršieho a najmladšieho žiactva

Nitra 25. apríla - Tohtoročnú sezónu v západoslovenskej oblasti otvorili starší a najmladší žiaci a žiačky svojím 1. kolom súťaže družstiev na atletickom štadióne v Nitre. Ako už to býva pravidlom, naše družstvá si vždy vybojujú viacero výborných umiestnení, tento krát ich bolo až 16 v elitnej trojke. Nechýbala ani hŕba osobákov, ktoré nás tešia ešte viac. V priebežnom poradí po 1. kolo súťaže je družstvo starších žiakov aj žiačok zhodne na 3. mieste, najmladší žiaci sú 5. a najmladšie žiačky 4. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu

Starší žiaci:
60m F "B"
5 Kyselica Martin 8,52
6 Fabián Filip 8,64
7 Karol Timotej 8,79
 
60m R
4 Kyselica Martin 8,3
6 Karol Timotej 8,5
8 Surový Samuel 9,7
2 Fabián Filip 8,4
8 Švec Dominik 10,1
 
150m
9 Kyselica Martin 20,80  
10 Fabián Filip 21,27
15 Paulíny Rastislav 22,04
22 Karol Timotej 23,57
 
300m
6 Kyselica Martin 42,12
9 Chvíla Jakub 47,14
 
800m
4 Remiš Tomáš 2:29,84
7 Valent Ondrej 2:34,95
10 Surový Samuel 2:41,51
 
100m prek.
3 Hrotko Patrik 14,3
5 Paulíny Rastislav 16,0
7 Remiš Michal 17,8
 
Diaľka
2 Remiš Tomáš 523
8 Paulíny Rastislav 446
11 Karol Timotej 424
14 Valent Ondrej 400
17 Remiš Michal 378
 
Guľa 4kg
8 Krist Tomáš 9,89
 
Disk 1kg
5 Krist Tomáš 26,74
 
Oštep 600g
6 Chvíla Jakub 22,53
 
Kladivo 4kg
3 Krist Tomáš 27,25
 
4x300m
3. M.Remiš, Chvíla, Valent, T.Remiš 3:29,02
 
Staršie žiačky
60m F "A"
6 Barčáková Rebeka 8,56
 
60m F "B"
2 Križanová Viktória 8,63 2
3 Kurovská Kristína 8,80 1
4 Kudlová Denisa 8,92
 
60m R
3 Barčáková Rebeka 8,49
6 Križanová Viktória 8,70
7 Mihoková Petra 9,06
4 Kurovská Kristína 8,96
7 Jindrová Estér Júlia 9,70
5 Bošnáková Ema 9,80 SB
7 Šmičková Emma 9,90 SB
2 Kudlová Denisa 8,73
 
150m
5 Križanová Viktória 21,13
13 Mihoková Petra 23,06
14 Koláriková Lesana 23,25
19 Bošnáková Ema 24,68
 
300m
1 Haršányová Kristína 46,10
7 Jindrová Estér Júlia 51,83 4
 
800m
2 Kudlová Denisa 2:48,56
6 Šmičková Emma 3:09,20
 
100m prek.
2 Mečiarová Veronika 16,7  
4 Haršányová Kristína 17,6
11 Koláriková Lesana 20,4  
14 Krajčovičová Petra 21,9
 
300m prek.
1 Mečiarová Veronika 50,82  
2 Kurovská Kristína 53,23  
3 Barčáková Rebeka 53,41
8 Krajčovičová Petra 57,50
 
Diaľka
5 Haršányová Kristína 451
22 Krajčovičová Petra 368
 
Guľa 3kg
17 Ščasnovičová Soňa 6,37
 
Kladivo 3kg
8 Ščasnovičová Soňa 20,18 3
 
4x300m
1. Kurovská, Mečiarová, Barčáková, Križanová 3:03,42
5. Koláriková, Šmičková, Jindrová, Kudlová 3:36,65
 
Najmladší žiaci
60m F "A"
5 Pobjecký Matej 9,44
 
60m F "B"
4 Pecko Róbert 9,82
 
60m R
4 Pobjecký Matej 9,68
7 Remiš Ondrej 10,61
2 Straka Roan 10,49
6 Marko Ondrej 11,10
8 Jarabica Juraj 11,31
5 Jindra Benjamín Ján 11,37
6 Babka Peter 11,81
4 Horňák Maroš 10,76
6 Mlej Samuel 12,22
8 Rizman Lukáš 14,50
1 Pecko Róbert 10,19
3 Jarabica Ondrej 12,83
 
150m
4 Pobjecký Matej 23,25 7
11 Straka Roan 26,58 SB
12 Horňák Maroš 27,14
15 Jindra Benjamín Ján 28,49 SB
16 Marko Ondrej 28,73 SB
17 Jarabica Juraj 29,23
 
1000m
5 Pecko Róbert 4:00,34 6
 
Diaľka
1 Pobjecký Matej 412 11
 
Kriket
6 Remiš Ondrej 30,24 5 SB
13 Marko Ondrej 17,34 SB
 
4x60m
1. Remiš, Benjamín, Horňák, Pecko 39,05
 
Najmladšie žiačky
60m R
8 Hanuláková Natália 10,85
5 Babečková Nina 12,00
7 Čuntalová Nela 13,46
3 Zápražná Tamara 11,12
4 Zacharová Lujza 12,45
5 Janovská Michaela 12,77
 
150m
2 Fančovičová Terézia 24,38 9
15 Hanuláková Natália 27,98
16 Zápražná Tamara 28,80
19 Zacharová Lujza 31,20
 
300m
5 Švecová Kristína 56,23 6 SB
6 Marková Mária 56,27 5
 
60m prek.
2 Fančovičová Terézia 12,4 9
3 Marková Mária 13,0
6 Juráková Zuzana 13,4
7 Švecová Kristína 13,5
8 Jindrová Margita Már 13,7
 
Diaľka
2 Fančovičová Terézia 400
9 Juráková Zuzana 340
13 Jindrová Margita Már 325
3 Marková Mária 24,78 8
8 Zápražná Tamara 17,00
11 Zacharová Lujza 9,65
 
4x60m
6. Hanuláková, Jindrová, Juráková, Švecová 44,61

« June 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
Výsledky z 3. kola súťaže družstiev ZsAZ ml. žiactva a dorastu - N.M.n.Váhom 3.6.
4
5
6
7
8
9
Na medzištátnom stretnutí dorastencov v Slovinsku i trio našich slávistov
10
Výsledky 3.kola súťaže družstviev ZsAZ najml. a starších žiakov - Trenčín 10.6.
11
12
13
14
15
16
Na Medzištátnom stretnutí i naša K. Haršányová s novým osobným rekordom - Vyškov 16.6. Výsledky našich atlétov z akademických majstrovstviev SR a memoriálu T. Babiaka - Bratislava 16.6.
17
Výsledky 4. kola mladšieho a najmladšieho žiactva - Skalica 17.6.
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz