top_image

Mládežnícka atletika 2013

Bratislava 15. decembra - Dnes sa v atletickej hale Elán konali preteky žiakov a žiačok Mládežnícka atletika ako náhrada za populárnu sériu Zo školských lavíc do atletickej haly Elán. Nechýbali ani naši mladí atléti, ktorí si spestrili zimnú prípravu štartom na halových pretekoch a zmerali si svoje sily aj so zahraničnou konkurenciou. 

Kompletné výsledky nájdete tu.

Chlapci:
60m "A"
2. Lánik Matej 7,84 s
2. Pačes Viliam 8,00 s
4. Remiš Matúš 8,27 s
2. Talapa Šimon 8,01 s
6. Pobjecký Matej 9,13 s
1. Kyselica Martin 9,16 s
3. Branderský Sebastian 9,62 s
5. Pačes Viktor 10,72 s
5. Škurla Matej 8,82 s
 
60m "B"
1. Lánik Matej 7,76 s
2. Pačes Viliam 7,85 s
3. Talapa Šimon 8,06 s
1. Remiš Matúš 8,27 s
4. Škurla Matej 8,83 s
3. Kyselica Martin 9,23 s
4. Pobjecký Matej 9,24 s
5. Branderský Sebastian 9,72 s
1. Moravčík Jakub 9,18 s
4. Valášek Branislav 9,81 s
6. Pačes Viktor 10,86 s
 
300m R
5. Lánik Matej 40,30s
3. Valent Ondrej 49,20s
5. Kyselica Martin 49,35s
7. Moravčík Jakub 51,42s
5. Škurla Matej 45,95s
 
500m R
5. Pačes Viktor 1:58,45 min
 
600m R
3. Remiš Tomáš 1:53,29 min
6. Remiš Michal 2:15,71 min
 
1500m
5. Remiš Matúš 4:43,90min
 
60m prek. R
2. Talapa Šimon 9,24 s
2. Hrotko Patrik 11,61 s
3. Paulíny Rastislav 12,34 s
4. Remiš Michal 12,64 s
5. Valášek Branislav 14,03 s
 
Diaľka
23. Pačes Viliam 480cm
30. Remiš Tomáš 437 cm
31. Hrotko Patrik 431 cm
32. Pobjecký Matej 412 cm
33. Valent Ondrej 406 cm
34. Paulíny Rastislav 405 cm
36. Branderský Sebastian 384cm
 
4x200m R
2. Lánik, Pačes, Remiš Ma., Talapa  1:43,61min
3. Valent, Remiš T., Kyselica, Hrotko 2:04,49min
4. Paulínyi, Pobjecky, Remiš Mi., Moravčík 2:14,51min
 
Dievčatá
60m "A"
2. Barčáková Rebeka 8,56 s
6. Lauková Karin 9,00 s
1. Mihoková Petra 8,67 s
4. Kurovská Kristína 9,35 s
2. Mečiarová Veronika 9,12 s
1. Haršányová Kristína 9,15 s
5. Štibraná Barbora 9,53 s
3. Vajglová Nikola 9,25 s
 
60m "B"
6. Barčáková Rebeka 8,69 s
5. Mihoková Petra 8,80 s
2. Lauková Karin 9,00 s
6. Mečiarová Veronika 9,19 s
2. Vajglová Nikola 8,96 s
3. Haršányová Kristína 9,19 s
2. Kurovská Kristína 9,25 s
2. Štibraná Barbora 9,45s
 
300m R
3. Mečiarová Veronika 48,55 s
4. Kudlačová Martina 49,37s
2. Štibraná Barbora 52,70s
6. Bočkadyová Katarína 65,89s
2. Barčáková Rebeka 48,48s
 
600m R
7. Haršányová Kristína 2:02,29 min
3. Kurovská Kristína 1:58,77 min
4. Šmičková Emma 2:15,13 min
5. Koláriková Lesana 2:22,84 min
 
800m
7. Božiková Viera 2:41,57min
10. Vajglová Nikola 2:56,85min
9. Sýkorová Tatiana 3:53,69min
 
1500m
6. Harčaríková Andrea 6:26,81min
 
60m prek.
5. Kudlačová Martina 11,89s
4. Koláriková Lesana 14,53s
 
Diaľka
21. Lauková Karin 440cm
35. Mihoková Petra 402cm
 
Výška
11. Stredanská Jana 141cm
 
4x200m
2. Barčáková, Mečiarová, Lauková, Milková 1:59,78min
4. Kurovská, Vajglová, Harčaríková, Štibraná 2:06,00min
3. Kudlačová, Bôžiková, Haršányová, Sýkorová 2:06,19min

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz