top_image

Na žiackych Majstrovstvách Slovenska sme vybojovali šesť medailí. Úspechy si pripísali aj naši najmladší

21.09. 2019 - 22.09. 2019

Košice 21.-22. septembra – Cez víkend sa v Košiciach na štadióne Technickej univerzity uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v atletike starších žiačok a žiakov. Našim atlétom sa podarilo vybojovať šesť medailí a viacero finálových umiestnení. Majstrovský titul si z hodu oštepom odniesol za osobný rekord Ondrej Moravčík. K zverencovi trénerky Karperovej sa pripojili aj jeho tréningoví kolegovia, keď v skoku o žrdi získal striebro Jakub Kocian a bronzovú medailu vybojovala v behu na 300 metrov Terézia Fančovičová. Ďalšiu bronzovú medailu získala Aneta Pecková, zverenka trénerky Hajmássyovej. O vrhačskú prípravu Anetky sa starajú manželia Charfreitagovci. Medailovú zbierku doplnili o dve tretie miesta zverenci trénera Kotalu. V behu na 300 metrov cez prekážky Matej Pobjecký a Vanesa Pomajbová v behu na 800 metrov.
Spolu sa už túto sezónu podarilo mladým atlétom Slávie z majstrovstiev Slovenska nazbierať výborných 44 cenných kovov.
Za sebou majú naši atléti aj súťaže družstiev v ktorých sa darilo najmä našim najmladším nádejam. Po piatich kolách si najmladšie žiačky odniesli strieborné a najmladší žiaci bronzové medaile. Výborné druhé miesto si v celkovom hodnotení pripísali aj mladšie žiačky. Z postupu na Majstrovstvá Slovenska družstiev sa tešili naši dorastenci.

Mladší a najmladší žiaci vybojovali na Majstrovstvách západoslovenského zväzu šestnásť medailí

29.09. 2019 - 29.09. 2019

Skalica 29. septembra – Posledný septembrový víkend sa v Skalici stretli mladší a najmladší žiaci a žiačky aby si zmerali sily v boji o medaile z Majstrovstiev západoslovenského atletického zväzu. Početnej výprave z nášho klubu sa podarilo vybojovať výborných šestnásť cenných kovov a viacero finálových umiestnení.
Najúspešnejšími slávistami sa s troma medailami stali Eliška Gašpárková, Natália Kročková a Šimon Karol. Spolu s nimi sa z majstrovských titulov tešili Kamila Mlíchova v behu na 60 metrov cez prekážky a v štafete, Matúš Sipina v skoku do výšky, Júlia Šilhavá vo vrhu guľou, ktorá pridala aj bronz v skoku do výšky a ďalšie členky štafety Tamara Zápražná a Ema Kotasová.
Striebornú priečku vybojovala v chôdzi na 2000 metrov Lucia Adamcová a dvoma bronzovými medailami potešili Sára Hutárova v behu na 60 metrov cez prekážky a Renata Jamrichová v behu na 600 metrov.
Ďalej sa našim najmladším atlétom podarilo vybojovať viacero finálových umiestnení a osobných rekordov, ktoré potvrdili, že nám vyrastá ďalšia generácia šikovných a talentovaných detí a tešíme sa na ich ďalšie napredovanie. 

« September 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Na žiackych Majstrovstvách Slovenska sme vybojovali šesť medailí. Úspechy si pripísali aj naši najmladší
22
Na žiackych Majstrovstvách Slovenska sme vybojovali šesť medailí. Úspechy si pripísali aj naši najmladší
23
24
25
26
27
28
29
Mladší a najmladší žiaci vybojovali na Majstrovstvách západoslovenského zväzu šestnásť medailí
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz